Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Malaga píše: .
tak já mám ještě doma schovaný podobný kočárek jenže pro panenky a je mu už 42 let
a furt vyadá dobře
![]()
Kaleidoskop, televizka co se mačkalo dokola pár obrázků, walkman.
@Aspera píše:
Toto tu taky někde je. Už jsem přemýšlela jestli ji dětem nevytáhnu.
já už jsem to zkoušela, ale malýho to nebavilo ![]()
@Tom-Jerry máme bílo modrý ještě ve sklepě, tchyně mě přemlouvala ať si ho vezmu do města nedonutila mě
jen jsem ho měla chvíli v bytě, dobře se v něm uspávalo
![]()
@Malaga jeeee, moncicaci, ty jsem měla 2 - a přesně ty, co jsou na fotce.
![]()
@Tom-Jerry píše:
A tohle
tu panenku taky ještě máme, malá ji vozí v tom starým kočárku
budu muset přemýšlet, co všechno se tady ještě nenajde ![]()
@andrea.sb píše:
Taková skládací Marfuša, dle google matreshki
Myslíš babusky?? Matrjosky??
@Malaga píše:
A co řezaný toaletní papír a vložky Lydie v síťce…
ten tvrdý skládaný, co na té lesklé straně nedrželo ho.no?
@Burj Chalifa píše:
ten tvrdý skládaný, co na té lesklé straně nedrželo ho.no?
přesně ten…hrozně dřel…