Domácnosti za totáče

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26270
27.9.15 21:44

.

.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20677
27.9.15 21:45
@Malaga píše: .

tak já mám ještě doma schovaný podobný kočárek jenže pro panenky a je mu už 42 let :lol: a furt vyadá dobře :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
27.9.15 21:45

A tohle :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149510
27.9.15 21:47

Kaleidoskop, televizka co se mačkalo dokola pár obrázků, walkman.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
27.9.15 21:47

A co řezaný toaletní papír a vložky Lydie v síťce…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56314
27.9.15 21:48
@Aspera píše:
Toto tu taky někde je. Už jsem přemýšlela jestli ji dětem nevytáhnu. :-)

já už jsem to zkoušela, ale malýho to nebavilo :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5854
27.9.15 21:48

Taková skládací Marfuša, dle google matreshki :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
27.9.15 21:48

@Tom-Jerry máme bílo modrý ještě ve sklepě, tchyně mě přemlouvala ať si ho vezmu do města nedonutila mě :D jen jsem ho měla chvíli v bytě, dobře se v něm uspávalo :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22236
27.9.15 21:49

@Malaga jeeee, moncicaci, ty jsem měla 2 - a přesně ty, co jsou na fotce. :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56314
27.9.15 21:50
@Tom-Jerry píše:
A tohle :-)

tu panenku taky ještě máme, malá ji vozí v tom starým kočárku :lol: :lol: budu muset přemýšlet, co všechno se tady ještě nenajde :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22236
27.9.15 21:50

@Tom-Jerry a tuhle karku na panenky jsem taky měla :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22236
27.9.15 21:51
@andrea.sb píše:
Taková skládací Marfuša, dle google matreshki :mrgreen:

Myslíš babusky?? Matrjosky??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
27.9.15 21:51

.

.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
27.9.15 21:52
@Malaga píše:
A co řezaný toaletní papír a vložky Lydie v síťce…

ten tvrdý skládaný, co na té lesklé straně nedrželo ho.no?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
27.9.15 21:52
@Burj Chalifa píše:
ten tvrdý skládaný, co na té lesklé straně nedrželo ho.no?

přesně ten…hrozně dřel…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová