Doporučíte pobyt na 3-5 dní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 21:20
Doporučíte pobyt na 3-5 dní?

Ahoj, máte prosím tip na nějaké místo (lokalita, ideálně přímo odkaz na ubytování), kde bych mohla na podzim sama 3-5 dní v klidu odpočívat? Nějaký hotel, penzion, ideálně aby tam dobře vařili, mohl by tam být bazén,
ale nemusí (jiný wellness asi nevyuziju, jsem těhotná - takže nechci saunu, virivku apod.), Buď na kratší procházky v přírodě, nebo možná radši někde ve městě, jsem spíš kavárenský typ a sama těhotná po horách bych si netroufla… Bylo by fajn, aby se tam dalo dostat vlakem nebo autobusem z Prahy nejdéle za 2 hodiny. Cenově ubytování tak do 5000… Budu ráda za vaše doporučení.
Anonym - nemusí všichni vědět, že chci jet na dovolenou bez rodiny :oops: :lol:

Reakce:
Pavlička
Kelišová 5330 příspěvků 12.08.19 21:29
@Anonymní píše:
Ahoj, máte prosím tip na nějaké místo (lokalita, ideálně přímo odkaz na ubytování), kde bych mohla na podzim sama 3-5 dní v klidu odpočívat? Nějaký hotel, penzion, ideálně aby tam dobře vařili, mohl by tam být bazén,
ale nemusí (jiný wellness asi nevyuziju, jsem těhotná - takže nechci saunu, virivku apod.), Buď na kratší procházky v přírodě, nebo možná radši někde ve městě, jsem spíš kavárenský typ a sama těhotná po horách bych si netroufla… Bylo by fajn, aby se tam dalo dostat vlakem nebo autobusem z Prahy nejdéle za 2 hodiny. Cenově ubytování tak do 5000… Budu ráda za vaše doporučení.
Anonym - nemusí všichni vědět, že chci jet na dovolenou bez rodiny :oops: :lol:

Vyrazila bych do Karlovych Varů :srdce:

ivašot.
Echt Kelišová 8639 příspěvků 12.08.19 21:36

Já až jednou budu moci jet sama na dovolenou, tak pojedu do hotelu Kašperk. Kašperky jsou pro mě idealní kombinace městečka a mojí milované Šumavy

mrav
Vesmírná mluvilka 32128 příspěvků 12.08.19 21:41

Sedlec- Prčice. Vlakem do Heřmaniček, pak autobusem. Případně vojenská ubytovna ve Strakonicích - můžu dát do SZ telefon. :mavam:

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 12.08.19 22:06

Na slevomatu je toho mraky za skvělé ceny ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 22:19

@zuzkaholl na slevomatu jsou většinou v ceně služby typu vířivka, masáž pro dva a láhev vína, které jako těhotná sama nevyuziju. A taky je to všechno „víkend pro dva“ apod. Ale já hledám ubytování a služby jen pro sebe, výjimečně :)
Doufala jsem, že tady bude někdo takový, kdo si jel odpočinout na pár dní bez rodiny a třeba předá zkušenost…

reny14
Závislačka 2535 příspěvků 12.08.19 22:26

Kutná Hora, Poděbrady…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 12.08.19 22:33
@Anonymní píše:
Anonym - nemusí všichni vědět, že chci jet na dovolenou bez rodiny :oops: :lol:

Liberec :mavam:

Klopotkova
Extra třída :D 13253 příspěvků 12.08.19 22:46
@mrav píše:
Sedlec- Prčice. Vlakem do Heřmaniček, pak autobusem. Případně vojenská ubytovna ve Strakonicích - můžu dát do SZ telefon. :mavam:

Víš, že ve Strakonicích ve vojenské podražili?

Lenikoule
Kecalka 231 příspěvků 12.08.19 22:55

Hrubá Skála, Mariánské Lázně a Karlovy Vary. Všude je krásná příroda a spousta zajímavých míst ;)

mrav
Vesmírná mluvilka 32128 příspěvků 13.08.19 06:04
@Klopotkova píše:
Víš, že ve Strakonicích ve vojenské podražili?

Nevím - byl jsem tam asi před dvaceti lety. :lol: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama