Dorjan Danny sport twin max 2010

2169
10.8.10 23:40

Dorjan Danny sport twin max 2010

Prosím máte někdo zkušenosti s kočárkem pro dvojčata Dorjan Danny sport twin max kolekce 2010 93cm široký?Rozhoduji si zda-li koupit či nikoliv?Poraďte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s DorJan Danny Sport Twin?

Přidejte zkušenost s DorJan Danny Spor...
Napsat příspěvek

Reakce:

8707
11.8.10 08:53

Aho nejdřív jsem ho chtěla koupit,ale pak jsem zjistila,že bych neprojela na polikliniku a navíc jsem sehnala 7 mesiců starý twin za poloviční cenu než bych dala za max s autosedačkami ,takže budu mít jen twin a maxe nechám spát,ale slyšela jsem chválu až na tu šířku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
11.8.10 09:27

Dík,já mám právě z té šířky taky obavy,ale twin 70cm je uvnitř malý 30cm je málo a fusak do něj už s dětmi nedám.Měla jsem EW a ten měl 35cm a to bylo akorát a moc se mrskat nemohli a teď už jim bude 10.měsíců a byly by tam jak herinky.Šířka je jediné co mě odrazuje.Nebo mít dva kočáry jeden do města a druhý na procházky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8707
11.8.10 09:52

paní co mi ho prodává ho kupovala v lednu a do sportáku se ji vešli i holky s fusakem ted je jim 14 mesicu,prý se toho nemám bát,že byt se to nezdá děti se vejdou i s fusakem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2921
11.8.10 16:20
poupě píše:
Dík,já mám právě z té šířky taky obavy,ale twin 70cm je uvnitř malý 30cm je málo a fusak do něj už s dětmi nedám.Měla jsem EW a ten měl 35cm a to bylo akorát a moc se mrskat nemohli a teď už jim bude 10.měsíců a byly by tam jak herinky.Šířka je jediné co mě odrazuje.Nebo mít dva kočáry jeden do města a druhý na procházky :nevim:

Když jsi měla EW,proč v nem nepokracujes jako ve sportaku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
12.8.10 23:19

Jo o EW my ani nemluv :cert: Používala jsem,jak korby,tak sporťák cca 9.měsíců.Už po 2,5měs.první reklamace a cca každé 2.měsíce zase na to samé.Klepání,cvakání otočných kol,vibrace už i při chůzi a někam popoběhnout to nešlo vůbec :cert: Vrchol všeho byl,že spoták jsem měla 2.měsíce a už se začal párat ve švu a to má malá 7kg.Přijela jsem rozčilená do krámu a tak dlouho jsem se hádala,že my vrátili celou částku a proto jsem nyní scháněla nový kočár.Dnes jsem si objednala tento a věřím,že jsem neprohloupila.Bude pro děti pohodlný,já bydlím v RD,takže problém nemám a do krámů taky ne.Vždyť u nás stejně do žádného nevjedu ani s mono kočárkem natož s dvojkama.Za chvíli už budou sami sedět,tak do krámu/penny,lidl/je posadím do košíku a bude.Pak poreferuji,jakmile odzkoušíme i s dětmy.Za 14.dní bych ho měla mít.EW byl výborný skladný,ale tohle ne a pak mamky se staršími dětmi psali,že jim strkají nožičky do kol,když nelze polohovat no prostě každý kočár má něco.Bude my po něm smutno v rámci snadného použití,ale vzhledem k ceně versus kvalita ne
věřím,že Danny my to vynahradí a cenově bude odpovídat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2921
13.8.10 12:04

Tak hodně štěstí s novým kočárem :) Jinak, co jsem slysela chvalu na sportaky, tak na Babywelt Montreal a Hauck, cenove dostupne a super..
Ja si prave koupila EW a vcera mi dosel,tak jsem zvedava :think: Uz napis na krabici me prekvapil: Design by dutch, made in China :pocitac: A prave jsem koukala, ze mi neprisel tak skvely a kvalitni jako na vystave, no,tak uvidim, az se zajezdime :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
13.8.10 22:49

Zairo já z EW byla nadšená a i když jsem neměla tolik peněz nakonec jsem ho koupila byť jsem si na něj musela půjčit a to zklamání z něj :cry: Na dvojčatech jsou diskuze k němu a bohužel každého koho znám má dříve nebo později max.do 6.měsíců tyto problémy.V malvíku my dokonce řekli,že se již k nám nebudou dovážet,protože jsou problémy s dodavatelem/časté reklamace,náhradní díly atd./takže cena tohoto kočárku půjde dolů,když na něj nebude možné nic sehnat,že prý se pouze doprodává.Nakonec jsem byla ráda,že jsem se ho zbavila na poslední chvíli.Musíš si ho šetřit a jak my řekli kočárků mám mít hned několik,abych je mohla střídat a tenhle pěkný si mám nechat do obchodních center a na zámkovou dlažbu a rovné chodníky a pak mít problémy nebudu,ale pokud sním chci denně jezdit,tak se nemám divit!Určen je prý na max.1Km denně dle atestu,který my předtím neukázali a ani nemluvili.Snad budeš mít víc štěstí a trefilas na ten dobrý kus.Hodně štěstí a zdravá miminka :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5724
7.5.13 14:13

Ahoj holky, chci se jen zeptat, nevíte jaké autosedačky jdou na kočárek Dorjan Danny Sport Twin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama