Dorostou podrosty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 22:42
Dorostou podrosty?

Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti. Před třemi lety, když se narodila první dcera mi začali padat vlasy, v obrovským množtví. Snad to bylo i stresem, protože mi padali asi rok.Ted po drohué dceři mi taky začali padat naštěstí kratší dobu. Bohužel už mi na hlavě nezbylo skoro nic. Mám takový ocásek :roll:.Barvím se jen Hennou, půl roku jím všeljaké vitamíny. Ted jsem si všimla, že mi docela rychle narostl podrost pod krkem (asi po měsíci) do délky 5 cm. Vypadá to příšerně. Nikdy jsem to nevydžela a ostříhala to. Dokonce jsem si všimla i malých podrostů v koutkách. Zajímalo by mě, zda to znaměná, že mi zase vasy dorostou a jestli ty podrosty dorostou do do větší délky, tak abych to mohla dát do gumičky. Všichni v rodině mají husté kvalitní vlasy. Já slabé lámavé…

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 46820 příspěvků 04.02.18 22:53

Vypadanim vlasů a podrosty si po porodu prošla téměř každá žena. Ano dorostou. Trvá to dlouho, vypadá to blbě, ale dorostou. Jestli chce, zkus milvu, docela dobře podporuje růst.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 04.02.18 23:17
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti. Před třemi lety, když se narodila první dcera mi začali padat vlasy, v obrovským množtví. Snad to bylo i stresem, protože mi padali asi rok.Ted po drohué dceři mi taky začali padat naštěstí kratší dobu. Bohužel už mi na hlavě nezbylo skoro nic. Mám takový ocásek :roll:.Barvím se jen Hennou, půl roku jím všeljaké vitamíny. Ted jsem si všimla, že mi docela rychle narostl podrost pod krkem (asi po měsíci) do délky 5 cm. Vypadá to příšerně. Nikdy jsem to nevydžela a ostříhala to. Dokonce jsem si všimla i malých podrostů v koutkách. Zajímalo by mě, zda to znaměná, že mi zase vasy dorostou a jestli ty podrosty dorostou do do větší délky, tak abych to mohla dát do gumičky. Všichni v rodině mají husté kvalitní vlasy. Já slabé lámavé…

Po prvním dítěti mě vypadala asi polovina vlasů…vždy mi dorostou tak asi do 5cm a pak zase vs chny vypadnou a tak je to pořád dokola už 10let… :,(

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 04.02.18 23:24

Dorostou :)

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 05.02.18 05:15

Jo, taky mi trci na cele hlave nove vlasy. Nahore i uplne stetinky, vypada to blbe, ale lepsi nez lysina. Jinak taky pomohly az vitaminy, green trio.
A neboj, normalne dorostou do tvoji bezne delky. Proste nove vlasy. ;)

XYZ1234
Kecalka 499 příspěvků 05.02.18 06:19

Mně klasické podrosty nikdy nedorostly do délky. Mám silné, skoro až hrubé vlasy, a ty podrosty to je v mém případě jen takové jemné chmíříčko. Ale po porodu taky vždycky vlasy padaly jako splašené a po pár měsících rostly nové. Zkoušela jsem fakt hodně vitamínů a doplňků (i teď zkouším, mám dost problém s nehty) a přišlo mně, že to má vliv téměř nulový :(

kve-tinka
Závislačka 4325 příspěvků 05.02.18 06:36

Bude to 5 let a vlasy mi stale chybi…mela jsem tolik vlasu, ze v culiku ci pri prehozeni mi neprosvitala lebka…a ted? Je mi do breku. :(

carola
Kelišová 6627 příspěvků 05.02.18 08:14

Já bych ostříhala na kraťoučko a pak naroste zase háro.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 05.02.18 10:18

Někomu dorostou, někomu moc ne. Jez stravu bohatou na vitamín B a H a křemík - např. obsažený ve slupkách jablek, což podporuje zdraví vlasů, nehtů a kůže. A kdyžtak nezoufej, v dnešní době je tolik možností zahuštění vlasů, že se vůbec nic neděje.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 05.02.18 12:07
@Anonymní píše:

Může to být hormonální porucha…pak je dobré zajít na endokrinologii…

MilčaO
Stálice 93 příspěvků 32 inzerátů 05.02.18 16:31

Ahoj, mně taky začali padat asi třetí měsíc po porodu a teď je klukovi přes 2 roky a padají stále. Byla jsem na vyšetření štítné žlázy, hormonů a dělali mi i větší rozbor, protože jsem nastupovala do nemocnice - množství železa a tak - vše v pořádku. Jezdila jsem i na rašelinové kůry a nic. Přes 2 roky si kupuji různé šampóny, kapu do kštice(ikdyž už se tomu tak říkat nedá) různé kapičky a jím různé vitamíny ale viditelný účinek nic - mně nové vlasy nerostou. Musela jsem se ostříhat opravdu nakrátko, hlava mi na temeni prosvítá. Nikdy jsem neměla hodně vlasů, ale teď kdybych netupírovala - nemám nic. Ale když Ti nové vlasy začínají růst tak vytrvej :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama