Reklama

Dorostou podrosty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 22:42
Dorostou podrosty?

Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti. Před třemi lety, když se narodila první dcera mi začali padat vlasy, v obrovským množtví. Snad to bylo i stresem, protože mi padali asi rok.Ted po drohué dceři mi taky začali padat naštěstí kratší dobu. Bohužel už mi na hlavě nezbylo skoro nic. Mám takový ocásek :roll:.Barvím se jen Hennou, půl roku jím všeljaké vitamíny. Ted jsem si všimla, že mi docela rychle narostl podrost pod krkem (asi po měsíci) do délky 5 cm. Vypadá to příšerně. Nikdy jsem to nevydžela a ostříhala to. Dokonce jsem si všimla i malých podrostů v koutkách. Zajímalo by mě, zda to znaměná, že mi zase vasy dorostou a jestli ty podrosty dorostou do do větší délky, tak abych to mohla dát do gumičky. Všichni v rodině mají husté kvalitní vlasy. Já slabé lámavé…

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47423 příspěvků 04.02.18 22:53

Vypadanim vlasů a podrosty si po porodu prošla téměř každá žena. Ano dorostou. Trvá to dlouho, vypadá to blbě, ale dorostou. Jestli chce, zkus milvu, docela dobře podporuje růst.

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 04.02.18 23:17
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti. Před třemi lety, když se narodila první dcera mi začali padat vlasy, v obrovským množtví. Snad to bylo i stresem, protože mi padali asi rok.Ted po drohué dceři mi taky začali padat naštěstí kratší dobu. Bohužel už mi na hlavě nezbylo skoro nic. Mám takový ocásek :roll:.Barvím se jen Hennou, půl roku jím všeljaké vitamíny. Ted jsem si všimla, že mi docela rychle narostl podrost pod krkem (asi po měsíci) do délky 5 cm. Vypadá to příšerně. Nikdy jsem to nevydžela a ostříhala to. Dokonce jsem si všimla i malých podrostů v koutkách. Zajímalo by mě, zda to znaměná, že mi zase vasy dorostou a jestli ty podrosty dorostou do do větší délky, tak abych to mohla dát do gumičky. Všichni v rodině mají husté kvalitní vlasy. Já slabé lámavé…

Po prvním dítěti mě vypadala asi polovina vlasů…vždy mi dorostou tak asi do 5cm a pak zase vs chny vypadnou a tak je to pořád dokola už 10let… :,(

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.02.18 23:24

Dorostou :)

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 05.02.18 05:15

Jo, taky mi trci na cele hlave nove vlasy. Nahore i uplne stetinky, vypada to blbe, ale lepsi nez lysina. Jinak taky pomohly az vitaminy, green trio.
A neboj, normalne dorostou do tvoji bezne delky. Proste nove vlasy. ;)

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 05.02.18 06:19

Mně klasické podrosty nikdy nedorostly do délky. Mám silné, skoro až hrubé vlasy, a ty podrosty to je v mém případě jen takové jemné chmíříčko. Ale po porodu taky vždycky vlasy padaly jako splašené a po pár měsících rostly nové. Zkoušela jsem fakt hodně vitamínů a doplňků (i teď zkouším, mám dost problém s nehty) a přišlo mně, že to má vliv téměř nulový :(

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 05.02.18 06:36

Bude to 5 let a vlasy mi stale chybi…mela jsem tolik vlasu, ze v culiku ci pri prehozeni mi neprosvitala lebka…a ted? Je mi do breku. :(

carola
Kelišová 6698 příspěvků 05.02.18 08:14

Já bych ostříhala na kraťoučko a pak naroste zase háro.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33185 příspěvků 10 inzerátů 05.02.18 10:18

Někomu dorostou, někomu moc ne. Jez stravu bohatou na vitamín B a H a křemík - např. obsažený ve slupkách jablek, což podporuje zdraví vlasů, nehtů a kůže. A kdyžtak nezoufej, v dnešní době je tolik možností zahuštění vlasů, že se vůbec nic neděje.

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 05.02.18 12:07
@Anonymní píše:

Může to být hormonální porucha…pak je dobré zajít na endokrinologii…

MilčaO
Kecalka 120 příspěvků 29 inzerátů 05.02.18 16:31

Ahoj, mně taky začali padat asi třetí měsíc po porodu a teď je klukovi přes 2 roky a padají stále. Byla jsem na vyšetření štítné žlázy, hormonů a dělali mi i větší rozbor, protože jsem nastupovala do nemocnice - množství železa a tak - vše v pořádku. Jezdila jsem i na rašelinové kůry a nic. Přes 2 roky si kupuji různé šampóny, kapu do kštice(ikdyž už se tomu tak říkat nedá) různé kapičky a jím různé vitamíny ale viditelný účinek nic - mně nové vlasy nerostou. Musela jsem se ostříhat opravdu nakrátko, hlava mi na temeni prosvítá. Nikdy jsem neměla hodně vlasů, ale teď kdybych netupírovala - nemám nic. Ale když Ti nové vlasy začínají růst tak vytrvej :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >