Hubnutí podle bazálního metabolismu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 22:40
Hubnutí podle bazálního metabolismu

Hubnu podle kalorických tabulek a přemýšlím, že si změním hodnoty, které tam mám uvedené.
Počítala jsem si na spoustě kalkulaček bazální metabolismus, vycházím mi vždy +/- 1600 kcal. Cvičím cca 3× týdně aerobní cvičení, každý den cca 4-5 kilometrů chůze, běžné domácí práce, sedavé zaměstnání.
Kalorické tabulky mi spočítaly příjem pro hubnutí 1750 kcal. Mám jim věřit a řídit se jejich výpočtem, nebo to je moc/málo?
Další hodnoty mi spočítaly - 90g bílkovin, 220g sacharidů, 50g tuků a 28g vlákniny.
Prosím o anonym, osobní informace.

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 5710 příspěvků 31.01.18 01:15

Tak moc to neni urcite, mne by to urcite nestacilo. Zkus podle toho jist a uvidis. Hlavne nesmis mit hlad. To povazuju za hloupost u jakekoliv diety…

kristyn.g
Závislačka 2911 příspěvků 31.01.18 02:38

Z jaké váhy hubneš? Já zhubla podle tabulek 25 kg vloni když se mi to zastavilo tak jsem si zaplatila nutriční a jídelníček vychází 7tis kj. Dost sportuješ neubírala bych ono to pak naopak škodí jist málo a mohlo by ti to jít pomalu kvůli tomu…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33505 příspěvků 10 inzerátů 31.01.18 13:24

Řiď se podle toho, co ti bude říkat tvoje tělo. Pokud budeš cítit, že umíráš hlady, přidej si. Nikdo nejsme podle tabulky, je to jen orientační hodnota.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >