Reklama

It´s my life - Ketodieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denisas8
Stálice 100 příspěvků 30.01.18 15:48
It´s my life - Ketodieta

Zdravím vás, dnes mě čeká první konzultace na pobočce It´s my life a od zítra mi začne hubnoucí program. Máte někdo zkušenosti přímo s tímto programem, příp. i s jiným (KetoDiet, Cambridge atd..).. Jak jste byli spokojené, úbytky atd..? Pokud by se tu i našel někdo kdo momentálně nějakou ketodietu drží a chtěl by se vzájemně podporovat budu jen ráda.. :) Hezký den :kytka:

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 30.01.18 16:16

Tak zrovna It' s my life je naprd. Drzel pred rokem manzel, hned pote, co zhubnul slavne Hezucky 20 kilo. Hezucky je znova tlustej a manzel taky :mrgreen:

Ted zrovna na ni bezi reklama, kdy opet hubne Hezucky, Geńa a Pokorny z Pokondra. Jinak pitelne jsou jen koktejly a kase, polevky jeste jdou, ale jidla jsou hnus na :poblion:

Chutnou a osvedcenou dietu ma Dr. Stanek, konzultace vede jeho zena internistka, pred zahajenim ti udela komplexni interni vysetreni.
S tema jsem zhubla ja deset kilo za pul roku, navic se to da v pohode udrzovat a v pripade nabirani najet na setrnejsi program a opet to jde bez problemu dolu. Navic nemusis si kupovat jejich pripravky a muzes jet podke rozpisu a vazeni stravy, neni to nic sloziteho, za dva tri tydny to ma clovek v hlave i malicku bez vazeni… :palec:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33148 příspěvků 10 inzerátů 30.01.18 19:58

Ahoj, s tímto konkrétním programem sice zkušenost nemám žádnou, ale zkus prohlédnout tyto diskuze týkající se keto diet: https://www.emimino.cz/…ieta-268943/
https://www.emimino.cz/…diet-116593/. Holky tam určitě budou vědět víc.

denisas8
Stálice 100 příspěvků 30.01.18 22:42

@Hanka1 No to snad nee :? Já jsem si to dnes koupila na první týden, tak uvidíme :think: :)

@Tiger-lily Děkuju za tip :kytka:

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 31.01.18 10:46
@denisas8 píše:
@Hanka1 No to snad nee :? Já jsem si to dnes koupila na první týden, tak uvidíme :think: :)@Tiger-lily Děkuju za tip :kytka:

Na tyden neni tak hrozny jako na mesic. Jinak mrkni na drstanek.cz s nima jsem zhubla ja, hlavne je mimsympaticke, ze nemusis jist jejich pripravky a muzes hubnout rozpisem jidla. Navic konzultolujes s internisty, ne se slecnama po kurzu… ;)

denisas8
Stálice 100 příspěvků 31.01.18 11:17

@Hanka1 Děkuju za tip, kouknu na to.. :) já bych se tímhle chtěla nakopnout, abych viděla ten úbytek.. Teď to mám na první týden, pak kontrola - měření a uvidíme jak to půjde a co paní doporučí dál.. Myslím, že ta plná náhrada je tak na 14 dní, a pak se přidá jedno normální jídlo, a tak.. Jsem zvědavá, hlavně i sama na sebe.. :lol:

funnym
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 09.02.18 15:10

@denisas8 ještě držíš dietu? Já se teď od pondělí pustila do cambridge. Ketóza už nastala, takže pohoda :-)

denisas8
Stálice 100 příspěvků 09.02.18 15:33

@funnym Ahojky, jojo ještě držím.. Dnes 10-tý den.. A v poho zvládáš?? :) Máme tady založenou skupinu „Podpora při keto diet“ tak se přidej když budeš chtít :)

funnym
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 09.02.18 16:08

@denisas8 Jj, je to v pohodě, nejvíc trpím u krmení 1,5 letého syna, který má tendenci krmit i mě. Navíc mě drtí krájení ovoce :D Ale dá se to vydržet - představa letního koupaliště a možná i moře mě drží „nad vodou“ :D Na skupinku mrknu, díky :-)

funnym
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 09.02.18 16:12

@denisas8 Poradíš, prosím, jak skupinu najdu? Dala jsem vyhledat, ale nic to nenašlo. Není třeba uzavřená? díky :-)

denisas8
Stálice 100 příspěvků 09.02.18 16:16

@funnym Joo, je uzavřená.. Tak jak to mám udělat?? A je to “Podpora při ketodiet”.. Dohromady :)

funnym
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 09.02.18 21:08

@denisas8 já myslím, že když je uzavřená, tak mě musí přidat někdo, kdo je členem. Ale jak se to dělá vůbec netuším :-(

denisas8
Stálice 100 příspěvků 11.02.18 13:07

@funnym Já jsem si ji našla a požádala o přidání.. Nenašla jsi??

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >