It´s my life - Ketodieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denisas8
Stálice 100 příspěvků 30.01.18 15:48
It´s my life - Ketodieta

Zdravím vás, dnes mě čeká první konzultace na pobočce It´s my life a od zítra mi začne hubnoucí program. Máte někdo zkušenosti přímo s tímto programem, příp. i s jiným (KetoDiet, Cambridge atd..).. Jak jste byli spokojené, úbytky atd..? Pokud by se tu i našel někdo kdo momentálně nějakou ketodietu drží a chtěl by se vzájemně podporovat budu jen ráda.. :) Hezký den :kytka:

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13326 příspěvků 30.01.18 16:16

Tak zrovna It' s my life je naprd. Drzel pred rokem manzel, hned pote, co zhubnul slavne Hezucky 20 kilo. Hezucky je znova tlustej a manzel taky :mrgreen:

Ted zrovna na ni bezi reklama, kdy opet hubne Hezucky, Geńa a Pokorny z Pokondra. Jinak pitelne jsou jen koktejly a kase, polevky jeste jdou, ale jidla jsou hnus na :poblion:

Chutnou a osvedcenou dietu ma Dr. Stanek, konzultace vede jeho zena internistka, pred zahajenim ti udela komplexni interni vysetreni.
S tema jsem zhubla ja deset kilo za pul roku, navic se to da v pohode udrzovat a v pripade nabirani najet na setrnejsi program a opet to jde bez problemu dolu. Navic nemusis si kupovat jejich pripravky a muzes jet podke rozpisu a vazeni stravy, neni to nic sloziteho, za dva tri tydny to ma clovek v hlave i malicku bez vazeni… :palec:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 30.01.18 19:58

Ahoj, s tímto konkrétním programem sice zkušenost nemám žádnou, ale zkus prohlédnout tyto diskuze týkající se keto diet: https://www.emimino.cz/…ieta-268943/
https://www.emimino.cz/…diet-116593/. Holky tam určitě budou vědět víc.

denisas8
Stálice 100 příspěvků 30.01.18 22:42

@Hanka1 No to snad nee :? Já jsem si to dnes koupila na první týden, tak uvidíme :think: :)

@Tiger-lily Děkuju za tip :kytka:

Hanka1
Extra třída :D 13326 příspěvků 31.01.18 10:46
@denisas8 píše:
@Hanka1 No to snad nee :? Já jsem si to dnes koupila na první týden, tak uvidíme :think: :)@Tiger-lily Děkuju za tip :kytka:

Na tyden neni tak hrozny jako na mesic. Jinak mrkni na drstanek.cz s nima jsem zhubla ja, hlavne je mimsympaticke, ze nemusis jist jejich pripravky a muzes hubnout rozpisem jidla. Navic konzultolujes s internisty, ne se slecnama po kurzu… ;)

denisas8
Stálice 100 příspěvků 31.01.18 11:17

@Hanka1 Děkuju za tip, kouknu na to.. :) já bych se tímhle chtěla nakopnout, abych viděla ten úbytek.. Teď to mám na první týden, pak kontrola - měření a uvidíme jak to půjde a co paní doporučí dál.. Myslím, že ta plná náhrada je tak na 14 dní, a pak se přidá jedno normální jídlo, a tak.. Jsem zvědavá, hlavně i sama na sebe.. :lol:

funnym
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 09.02.18 15:10

@denisas8 ještě držíš dietu? Já se teď od pondělí pustila do cambridge. Ketóza už nastala, takže pohoda :-)

denisas8
Stálice 100 příspěvků 09.02.18 15:33

@funnym Ahojky, jojo ještě držím.. Dnes 10-tý den.. A v poho zvládáš?? :) Máme tady založenou skupinu „Podpora při keto diet“ tak se přidej když budeš chtít :)

funnym
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 09.02.18 16:08

@denisas8 Jj, je to v pohodě, nejvíc trpím u krmení 1,5 letého syna, který má tendenci krmit i mě. Navíc mě drtí krájení ovoce :D Ale dá se to vydržet - představa letního koupaliště a možná i moře mě drží „nad vodou“ :D Na skupinku mrknu, díky :-)

funnym
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 09.02.18 16:12

@denisas8 Poradíš, prosím, jak skupinu najdu? Dala jsem vyhledat, ale nic to nenašlo. Není třeba uzavřená? díky :-)

denisas8
Stálice 100 příspěvků 09.02.18 16:16

@funnym Joo, je uzavřená.. Tak jak to mám udělat?? A je to “Podpora při ketodiet”.. Dohromady :)

funnym
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 09.02.18 21:08

@denisas8 já myslím, že když je uzavřená, tak mě musí přidat někdo, kdo je členem. Ale jak se to dělá vůbec netuším :-(

denisas8
Stálice 100 příspěvků 11.02.18 13:07

@funnym Já jsem si ji našla a požádala o přidání.. Nenašla jsi??

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama