Dort z bábovkového těsta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 05.11.10 19:40
Dort z bábovkového těsta?

Prosím o pomoc, samožřejmě dělám na poslední chvíli dort na zítřejší oslavu narozenin Adélky a piškotové těsto se nedaří a nedaří. :zed:
Chci se zeptat, dá se udělat, děláte někdo dort z těsta na klasickou olejovou bábovku? Jde mi o to, jestli to pak dokážu bez drobení rozříznout a promazat a jestli si to udrží konzistenci toho dortu?
Máte někdo vyzkoušeno?

Reakce:
Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 05.11.10 19:47

já to tak jednou dělala docela dobrý, ale je to takovž ne zrovna tuhý, ale prostě jiný než korpus..
takže hodně rozřezat a hodně promazat :palec:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 05.11.10 19:48

a co je s piskotovym za problem??? olejova babovka bude porad olejova babovka, takze na dort jen v nouzi, zvlast ten olej a krem asi nic moc, jinak treba slehacovy krem by to rozdrtilo, je to moc tezke

nonina
Závislačka 4047 příspěvků 05.11.10 19:51

Honey … myslím si, že by to neměl být problém, ale je nutné nechat tu bábovku před krájením pořádně vychladnout a použít dortový nůž (ten zoubkovaný) - sice nemám odzkoušeno , ale klíďo bych si na to troufla , a možná bych do těsta dala malinko víc oleje, aby byla vláčnější :wink: . Pokud to budeš teprve péct, tak to upeč teď a rozřízni ráno, promaž a dej pořádně vychladit do lednice. A pro jistotu, aby to drželo tvar, bych to polila čokoládovou polevou. (mňam, právě si tu při té představě slintám do klávesnice)

Ať se dílko podaří.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 05.11.10 20:26

Já tady moc nepeču, jen trochu, ale bábovka jako dort mi přijde těžká. Mrkni na net na nějaké lehčí těsto, nám dělala tchýně minulý týden čokoládový dort s bílou a pařížškou šlehačkou, Harlekýn říkala. Byl výtečný a recept našla na netu.

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 05.11.10 20:59

Ahoj, to bych si asi netroufla. Ale prozradím ti můj recept na piškotové těsto:)
Na 1 vejce 3 dkg cukru krystal
3dkg hladké mouky
1 vanilkový cukr

Vše by mělo mít pokojovou teplotu, ale podmínka to není. Šlehám tak dlouho až hmota je světlejší, než před začátkem šlehání a zkouškou je, že dáš do hmoty prst a těsto nesteče tak rychle. A při tom šlehání se dělají takové „mraky“. Dávám péct na 180°C v předehřáté troubě. Upečený korpus poznám, když sáhnu a těsto se vrátí zpět, nezůstane promáčklé.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >