Reklama

Dotace z UP a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 07:20
Dotace z UP a otěhotnění

Ahojky chtěla jsem se zeptat zda máte některá z vás zkušenost s touto situaci. Dostala jsem od úřadu práce dotaci jako začínající OSVČ, bylo to v září, podmínkou je vydržet rok jako OSVČ, nedávno jsem zjistila jsem jsem těhotná a můj obor se neslučuje s tehu. Tak nevím zda mám zavolat té paní s kterou jsem ty dotace řešila, nebo s kým to mám vlastně řešit?

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67182 příspěvků 08.01.18 08:22

No ideálně zajít na pracák a zeptat se tam. Pokud nedodržíš podmínku, dotace vrátíš. Nebo jít marodit, jestli by se to tím nedalo obejít, živnost běží dál, jen jsi v neschopnosti. To by bylo asi nejlepší, dál bych tu živnost nechala běžet, po porodu se stává automaticky činností vedlejší, není potřeba to rušit.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >