Dotace z UP a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 07:20
Dotace z UP a otěhotnění

Ahojky chtěla jsem se zeptat zda máte některá z vás zkušenost s touto situaci. Dostala jsem od úřadu práce dotaci jako začínající OSVČ, bylo to v září, podmínkou je vydržet rok jako OSVČ, nedávno jsem zjistila jsem jsem těhotná a můj obor se neslučuje s tehu. Tak nevím zda mám zavolat té paní s kterou jsem ty dotace řešila, nebo s kým to mám vlastně řešit?

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 68428 příspěvků 08.01.18 08:22

No ideálně zajít na pracák a zeptat se tam. Pokud nedodržíš podmínku, dotace vrátíš. Nebo jít marodit, jestli by se to tím nedalo obejít, živnost běží dál, jen jsi v neschopnosti. To by bylo asi nejlepší, dál bych tu živnost nechala běžet, po porodu se stává automaticky činností vedlejší, není potřeba to rušit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >