Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
http://www.liberec-ubytovani.cz/…tel-pytloun/ zkus mrknout sem-fakt jsem se v tom moc nehrabala-kdyz bydlim v LBC tak proc ze..-ale kamaradka rikala ze si tam vybrala-maj toho dost tak treba se Ti bude neco libit
Ahoj holčiny,
.
koukala jsem různě na ubytování v Liberci, ale nic mě zatím moc neoslovilo. Můžete mi něco doporučit, kam můžeme s dvou a půl letou holčičkou, abychom si to všichni tři užili? Asi nemusím podotýkat, že pokoj za 1500/noc pro nás nepřipadá v úvahu
Nebo pokud víte o nějakém příjemném ubytování soukromém, privátu, sem s tím!
Moc děkuju!
nepřihlášená Nenicka + Terezka