Dovednosti miminka v deseti týdnech

Anonymní
6.9.20 16:01

Dovednosti miminka v deseti týdnech

Zdravím maminky,

protože mi kamarádky zasadily brouka do hlavy (ach jo, díky za to), rada bych se zeptala, co umí Vaše desetitydenni děti? Mému miminku jsou dva měsíce a týden, koníky nepase a když, tak jen na dvě vteřiny, je natočené jen na jednu stranu a nedá se ho nalákat na druhou. Takže zkratka technicky špatně. Jako kdyby byl úplně zablokovaný. Hračky ho nezajímají, občas se otočí za jejich zvukem, ale spis výjimečně. Ručičky má stále v pěst a taktez se o ne nezajímá. Donedávna mě nenapadlo, ze bych se měla znepokojivé. Dle kamarádek už má prý umět mnohem více věcí. V poradně nás sice vždy prohlížejí, ale je to dot rychlovka.

Vím, ze tu obdobná témata jsou, ale zda se mi, ze jsou zaměřena spis na úspěchy dvoumesicnich děti, než na opak.

Moc Vám děkuji za reakce a možná i uklidnění.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5613
6.9.20 16:20

V 10ti týdnech byla dcera ležák. Teď v 8mi měsících sedí, stojí, chodí okolo nábytku, leze po čtyřech. Fakt nic nemá umět, trošku udržet hlavu, ale ani to nemusí umět… Na to má čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2935
6.9.20 16:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1787
6.9.20 16:41

V deseti týdnech? To fakt nic nedělala. Vždyť je to strašný prcek. Nečti kraviny a užívej mateřství a kamarádky neposlouchej :think: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3902
6.9.20 16:52

Co takhle se na to podívat z pozice vás matek a ne z pozice dítěte. Dítě jako takové je cajk. Kamarádky co ti radí si akorát honí ego, rozšiřují svoje chytré kecy a ty se ještě tím necháš rozhodit. V poradně vás zřejmě nepřehlížejí, jen zcela logicky a realisticky předpokládají, že prcek ještě stojky dělat nebude… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
6.9.20 21:09

No mě by tedy zajímalo, co by měl cca 2,5 měsíční prcek dle kamarádek umět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
6.9.20 22:40

Nevím no, naše jedla, spala (když tedy zrovna neřvala) a kadila :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu