Dovolená odděleně

Anonymní
10.2.20 11:55

Dovolená odděleně

Dobrý den, chtěla bych znát váš názor.
Přítel mi oznámil že v létě pojede do Chorvatska se synem z předchozího manželství a že já budu doma s naší novorozenou dcerou. Řekla jsem mu jestli s tím nechce počkat až budeme moct odcestovat všichni, jelikož můj názor je takový že by rodina měla jezdit spolu a vytvářet si společné zážitky, obzvlášť když má syna ve střídavé péči tak by i on měl mít pocit toho že fungujeme jako celek a né se rozdělovat na dvě skupiny. Na konec mi přítel řekl že jsem sobecká. Mě to teda příjde líto a nevím jak to vyřešit abychom oba došli k nějakému kompromisu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

41158
10.2.20 11:57

Přítel má pravdu. Ty bys chtěla tahat novorozence k moři? Nebo aby starší dítě dřepělo o prázdninách doma na zadku, když nemusí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
10.2.20 12:00

@lucenka určitě bych malou netahala k moři… Ale dalo by se vymyslet i jiné řešení… Třeba odcestovat někde tady po ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1161
10.2.20 12:00

More není povinnost. S novorozencem a starší dcerou jsme si udělali hezkou dovolenou v ČR. Mě by to teda mrzelo, mého by to ani nenapadlo. Nemá teda dítě z předchozího vztahu, to mám já, ale ani to by na tom nic nemenilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41158
10.2.20 12:01
@Lola14 píše:
@lucenka určitě bych malou netahala k moři… Ale dalo by se vymyslet i jiné řešení… Třeba odcestovat někde tady po ČR.

tak holt si třeba dítě přeje moře a on mu ho chce splnit. Na dovolenou po ČR snad můžete jet taky, když má dítě ve střídavce. Nebo na to už vám nezbude čas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2161
10.2.20 12:02

Tak mu dovolenou jen se synem dopřej. Nevidím v tom problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
10.2.20 12:03

@lucenka malej si moře užívá každý rok minimálně 3× s maminkou, babičkou a s další babičkou… Není to o tom že by tam nikdy nebyl, přítel tolik toho času nemá je to živnostník takže musí pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41158
10.2.20 12:04
@Lola14 píše:
@lucenka malej si moře užívá každý rok minimálně 3× s maminkou, babičkou a s další babičkou… Není to o tom že by tam nikdy nebyl, přítel tolik toho času nemá je to živnostník takže musí pracovat.

tak mu to moře taky jednou chce dopřát on. Nevidím na tom nic špatnýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
10.2.20 12:06

Nech ho jet proboha. Ať si kluk užije tátu. Ty s miminkem budeš mít jiné starosti. Nebuď nepřejícná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
10.2.20 12:06
@Lola14 píše:

Babička ani máma není táta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
10.2.20 12:07

@aknadar ale to já jim to přeji jen nechápu proč bychom nemohli odložit datum na dobu kdy bychom mohli všichni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
10.2.20 12:10

@aknadar to máš pravdu není ale on opravdu toho času nemá tolik aby mohl vyhovět všem a vybral si dovolenou jen se synem místo toho abychom vymysleli něco společně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
10.2.20 12:11
@Lola14 píše:
@aknadar ale to já jim to přeji jen nechápu proč bychom nemohli odložit datum na dobu kdy bychom mohli všichni

Neber jim pánskou jízdu. To je mezi chlapy. Moji taky takhle jezdí a to nemáme žádnou střídavou péči. A pak jedeme všichni spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14320
10.2.20 12:14

Dokážu si to představit, že bych se synem jel sám. Chorvatsko není Florida, nemusí ti to být líto, za pár let se tam podíváte všichni. Ale čekat kvůli tomu, až mimino vyroste, to už by pak starší syn nemusel chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49493
10.2.20 12:15

Mně by vadilo, že by mi to oznámil. Na samotné situaci mi nepřijde nic strašného (byť my teda jako rodina jezdíme spolu), ale nějak nejsem zvyklá s mužem komunikovat ve stylu, že se o našich rozhodnutích jenom informujeme a tak to bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama