Dovolená pod stanem s ročním prckem

612
3.7.07 13:38

dovolená pod stanem s ročním prckem

Ahojky, chystáme se na dovču v ČR (asi kolem Třeboně) s ročním prckem. Jaké s tím máte zkušenosti? Známí se nám diví, že chceme jet s tak malým dítětem. Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

261
3.7.07 14:39

Ahoj, my loni byli s Ondráškem-byl mu rok a tři měsíce.
Byli jsme v jižních Čechách. Úplně v pohodě.Ve stanu spal ještě líp než doma.
Nejprve jsme zajeli až dolů ke Chlumu,ale ty kempy jsou tak děsně narvaný,po třech nocích jsem byla děsně unavená. (Ale malej spal jako dudek).
Pak jsme si našli kemp u Stráže nad Nežárkou - skvěle vybavený, a hlavně tam byl KLID!!!
Určitě se neboj s tak malým prckem jet, nám se taky dost lidí divilo,a dá se to zvládnout úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
3.7.07 14:42

Já osobně si myslím,že jet s ročním dítětem po republice není hloupý nápad.Spíše formu ubytování bych volila spíše chatku.My osobně jsme si pořídili malý karavan,právě protože rádi cestujeme,zvláště po republice.Pokud chytíte špatné počasí a budete ve stanu,budete nešťasní vy i prcek.Akorát jsme se vrátili ze 14-denní dovolené,první týden v kempu s karavanem na Vysočině,to byl týden ještě teplý,ale ten druhý byl povětšinu chladnější a deštivější.A ve stanu si to s 1,5letou a 6-letou dcerou nedovedu představit.Dokonce jsme si museli 3× v karavanu přitopit.Jo a poprvé jsme byli s malou v jejích 9měsících v kempu v Chlumu u Třeboně a zvládla to skvěle.Tak držím palce v rozhodování,ale pokud není prcek velký divoch,aby to byla opravdová dovča,tak to určitě stojí za to 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
3.7.07 16:21

ahoj zatim jsme stan jen nedavno vyzkouseli na jednech kamradovych narozkach co slavil na chate a v pohode :) chystame se na tyden na Slapy no a budeme ve stanu :) prckovi to nevadi (podotykam ze ten vikend co jsme to zkouseli nebylo zrovna teplo ja mrzla ve spacaku ale prcek byl spokojene zabaleny a teploucky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
3.7.07 19:10

Ahojte, díky za příspěvky. Taky si myslím, že by to mohlo být v pohodě. Chatku jsme chtěli, ale pronajímají je jen na celý týden a my chceme na prodloužený víkend, tak proto volíme stan. Tak uvidíme, snad nezmoknem ;-) . Nicki, jak se jmenoval ten kemp u Stráže, nevíš náhodou? Že bych na něj koukla na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10699
4.8.15 19:37

Zeny prosim radu, vaham zda vzit zimni fusak nebo jarni? Byl ted nekdo pod stanem? V noci 18-20C nevim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6830
4.8.15 20:26

Ahoj, Nebála bych se toho. My byli s malou po kempech taky, když jí byl rok a bylo to úplně v pohodě, ve stanu se jí hrozně líbilo :palec:
@lucynka25 Fusak??? My teda tenkrát žádnej nebrali 8o Spala normálně v teplákovce v teplym spacáku a pohoda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2589
4.8.15 21:03

@lucynka25 My byli loni, když byl malé rok a brala jsem zimní fusak, protože jsme jeli do hor. Tam fusak malá užila, spala jak zabitá. O pár týdnů později jsme jeli na Moravu a tam se málem uvařila, takže jsem jí v noci stejně vybalila a spala jen v overálku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68256
4.8.15 21:06
@sylwikk píše:
Ahoj, Nebála bych se toho. My byli s malou po kempech taky, když jí byl rok a bylo to úplně v pohodě, ve stanu se jí hrozně líbilo :palec:
@lucynka25 Fusak??? My teda tenkrát žádnej nebrali 8o Spala normálně v teplákovce v teplym spacáku a pohoda :nevim:

Tak pokud jste pro ní měli spacák, tak je celkem logický, že jste nebrali fusak, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68256
4.8.15 21:07

@lucynka25 Vzala bych jen jarní, v zimním se ti upeče, já byla s dětmi v červenci na táboře, měla jsem zimní, jelikož tam umí být v noci i kolem 5, ale letos většinu nocí spala jen pod dekou a fusak byl odložený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
4.8.15 21:10

@lucynka25 Já bych ho s sebou vzala a k tomu deku. Může spát na rozeplým fusaku a když by byla zima, tak zapneš. Však on ten fusak, pokud není vyloženě s fleecem, je vpodstatě takový spacák :lol: Jinak ještě jde použít takový ten spací pytel :palec: Aspoň se nebude odkopávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 21:34

My jsme byli s malou pod stanem, když jí byly 2 měsíce :) bylo to teda jen na tři dny…
Každopádně jsem jí brala jen takový ten spací pytel pro mimina co maj v postýlce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10699
4.8.15 22:51

@sylwikk tak jako kdyz nemam detskej spacak, tak co asi jineho? Nevim, co se divis. :zed: :zed: :zed: :nevim:

tak asi vezmu spaci do postylky a letni fusak, se desim jak tam bude k ranu.Si pamatuju, ze tenkrat tam bylo po ranu 4C :think: :nevim: mozna nakonec i ten zimni, fakt nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
4.8.15 23:22

Tak vem letní a teplou deku a kdyžtak prcka zabalíš i s fusakem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 23:22

@Pacinka
Byla jsem minulý rok s 3měsíčním synem 9 dní pod stanem. Spal v sundané hluboké korbičce a měl fusak. A letos v 15ti měsících byl znovu. Uplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama