Reklama

Dovolena u vody a zvířata?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 29.04.18 14:04
dovolena u vody a zvirat

Holky potřebuji poradit. Mame syna přes 2 roky a nevim kam na dovolenou v ČR. Jedeme do Dolni Moravy a ještě bych chtěla nekam jinam. Moje představa je, aby to třeba bylo na nejaký farmě v okolí koupaní a prcek se vyradil na nejakém hřišti. Poblíž nějaké výlety.

Reklama

Reakce:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 29.04.18 14:37

Farma Blaník http://www.farmablanik.cz/ pre zvieratká, ale kúpanie neviem, neboli sme, nehľadali sme. Farma bola super

Vaness01
Povídálka 26 příspěvků 12.05.18 12:52

Jen pozor aby neublížil zvířeti. Chudáci zvířata… :cert:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama