Dovolená ve čtyřech v malé chatě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 07:53
Dovolená ve čtyřech v malé chatě

Zdravím, jsem sice kluk, ale snad si sem můžu přijít pro dotaz i já. Omlouvám se, jestli moje otázka bude vypadat drze nebo zvrhle. Ale jde o vcelku velmi intimní věc, jsem celkem nesmělý, nevím koho bych se zeptal a tak mi ten pocit anonymity tady dodává odvahu. Je mi 20, přítelkyni 19, jsme spolu tři měsíce, takže velmi krátce. Jsme oba studenti a peněz nemáme na rozdávání takže i otázku první společné dovolené jsme řešili dost těžce. A tak jsme přijali nabídku našeho společného kamaráda a jeho přítelkyně (dali nás s mojí přítelkyní dohromady, oběma je jim 20), abychom jeli na chatu k jejím prarodičům na jižní Moravu. My jsme to s radostí přijali a těšíme se tam. Problém je ale v něčem jiném. Ta chata je taková ta klasická stará chata, která není řešená pro pobyt více osob. Je tam zkrátka jenom kuchyňka, miniaturní koupelna s wc a ložnice pro čtyři osoby (dvě postele vedle sebe). A z toho mám právě obavu, tedy, abych byl úplně přesný. S přítelkyní se přes týden nevidíme úplně často jak bysme chtěli a tak i po stránce sexu se musíme držet dost zkrátka, což bychom si zase chtěli vynahradit na dovolené, protože si v tomhle směru dost chybíme, jenže mám obavu z toho jak to jde realizovat ve čtyřech lidech v jedné místnosti. Já nejsem žádný exhibicionista a jsem dost nesmělý, což je taky problém. Neporadil by někdo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 13.08.19 07:55

Sex se dá provozovat i mimo postel a noční hodiny :lol: však si poradíte

Elishka1
Závislačka 3325 příspěvků 13.08.19 07:56

Buď se vystřídate nebo si najdete jiné misto

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 07:56
@Tichošlápek píše:

S tím počítám, ale zase je mi blbé říct : „počkejte na nás nahoře, my si tady za keříčkem ulevíme“ :)

Sany80s
Kelišová 7469 příspěvků 13.08.19 07:57

Jednou půjdete na procházku vy(s dekou), podruhé oni. ;)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15925 příspěvků 13.08.19 07:57
@Tichošlápek píše:
:palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 07:58
@Elishka1 píše:
Buď se vystřídate nebo si najdete jiné misto

To mě taky napadlo, ale zase sestavovat souložící jízdní řád :think:

Elishka1
Závislačka 3325 příspěvků 13.08.19 08:02
@Anonymní píše:
To mě taky napadlo, ale zase sestavovat souložící jízdní řád :think:

nejste malí a nemusíte všude chodit spolu, jedni můžou třeba zajít na nákup a druhý zůstat na chate

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 13.08.19 08:05

Je tam zahrada? Co si vzit stan?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 08:07
@Cenarius píše:
Je tam zahrada? Co si vzit stan?

Zahrada tam je, ale malá. Je to opravdu pidichatička.

Ještě jsem zapomněl dodat, že přítelkyně je taky dost stydlivá, takže nejpravděpodobnější varianta bude týden v celibátu.

MP Evik
Kecalka 171 příspěvků 13.08.19 08:07

Spete ve stanu. Kamaradi v chate, vy ve stanu na zahrade. Jen si kupte nafukovaci matraci, karimatky jsou tvrde…

MP Evik
Kecalka 171 příspěvků 13.08.19 08:09
@Anonymní píše:
Zahrada tam je, ale malá. Je to opravdu pidichatička.Ještě jsem zapomněl dodat, že přítelkyně je taky dost stydlivá, takže nejpravděpodobnější varianta bude týden v celibátu.

Koukam nekdo byl rychlejsi, fakt se tam nevejde takovy ten maly stan max pro 3? A co se zeptat tech znamych? Jak to vidi? Vzdyt oni taky musi resit tento problem.

Malina7
Závislačka 2874 příspěvků 13.08.19 08:12

Být vámi, radši jedu někam do kempu pod stan, než chatička bez žádného soukromí. Přemýšlet na dovolené, kdy někdo vypadne z chaty, abychom si to mohli konečně už rozdat mě přijde hodně ujeté. Dovolená s partnerkou, kde nemám žádné soukromí, by mě netankovala v žádném věku… :?

Premek_Orac
Kelišová 5446 příspěvků 13.08.19 08:17
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem sice kluk, ale snad si sem můžu přijít pro dotaz i já. Omlouvám se, jestli moje otázka bude vypadat drze nebo zvrhle. Ale jde o vcelku velmi intimní věc, jsem celkem nesmělý, nevím koho bych se zeptal a tak mi ten pocit anonymity tady dodává odvahu. Je mi 20, přítelkyni 19, jsme spolu tři měsíce, takže velmi krátce. Jsme oba studenti a peněz nemáme na rozdávání takže i otázku první společné dovolené jsme řešili dost těžce. A tak jsme přijali nabídku našeho společného kamaráda a jeho přítelkyně (dali nás s mojí přítelkyní dohromady, oběma je jim 20), abychom jeli na chatu k jejím prarodičům na jižní Moravu. My jsme to s radostí přijali a těšíme se tam. Problém je ale v něčem jiném. Ta chata je taková ta klasická stará chata, která není řešená pro pobyt více osob. Je tam zkrátka jenom kuchyňka, miniaturní koupelna s wc a ložnice pro čtyři osoby (dvě postele vedle sebe). A z toho mám právě obavu, tedy, abych byl úplně přesný. S přítelkyní se přes týden nevidíme úplně často jak bysme chtěli a tak i po stránce sexu se musíme držet dost zkrátka, což bychom si zase chtěli vynahradit na dovolené, protože si v tomhle směru dost chybíme, jenže mám obavu z toho jak to jde realizovat ve čtyřech lidech v jedné místnosti. Já nejsem žádný exhibicionista a jsem dost nesmělý, což je taky problém. Neporadil by někdo?

Do lesa na houby s dekou, poslat kamarady na boruvky, ty jo chlape, fantazii…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 08:17
@Malina7 píše:
Být vámi, radši jedu někam do kempu pod stan, než chatička bez žádného soukromí. Přemýšlet na dovolené, kdy někdo vypadne z chaty, abychom si to mohli konečně už rozdat mě přijde hodně ujeté. Dovolená s partnerkou, kde nemám žádné soukromí, by mě netankovala v žádném věku… :?

Abych řekl pravdu navrhoval jsem to taky. Ale přítelkyně že prej se aspoň vyspíme v pořádné posteli a když už jsme jim na to kývli tak by to bylo neslušný nepříjmout to atd. Ale ona je radši schopná to ten týden vydržet, já se přiznám, že bych s tím ale měl velký problém.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama