Dráždivý tračník, jak se ho zbavit?

Anonymní
26.3.20 23:12

Dráždivý tračník jak se ho zbavit?

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat jestli nevite jak se zbavit drazdiveho tracniku bez léků?
Díky za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Beetete
1.6.20 01:11

Ahojky..
Já ho mám už asi 10 let. Potvrzeny o pár let min.
Zbavit se ho jde, ale chce to kvalitní probiotika, úpravu jídelníčku..
Probiotika mi pomohla až ta tekutá od Harmonelo.
Odkaz:
https://probiotikaprozdravi.harmonelo.shop/

Jinak sjem zkoušela různá jiná, všecky možné způsoby léčení, nic krom tohoto nezabralo.
Máš třeba fb? Muzeem sdílet zkušenosti tam :)
B.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.20 16:10

Ahoj holky,
já ho mám asi taky téměř 10 let, “potvrzen” téměř 2 roky. Doktor teda řekl, že jsem zdravá, ale když si teda myslim, že mám tyhle problémy, tak teda SDT a léky. Brala jsem prosulpin, ten dost pomohl. Ale pak jsem otěhotněla. O mimi jsme přišli v 6m a když jsme se snažili o druhé, tak jsem jej ani brát nezačala. Začala jsem s čínskou medicínou. Určité zlepšení tak bylo, ale hodně se to střidalo…takové na houpačce. Nyní jsem těhu a tem stres, aby bylo vše v pořádku, do toho práce…a ja se mám za poslední 2 roky asi nejhůř…
Tak budu taky ráda za rady, co a jak děláte pro zlepšení :think: :palec:
Případně, kdyby jste měla nějaké zaručené rady co ano v těhu, šup sem s nimi. Teď jedu v případě nouze na živočisném uhlí, ale výsledek žádny asi ani :?

• Citovat
  • Nahlásit
Beetete
19.6.20 00:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
já ho mám asi taky téměř 10 let, “potvrzen” téměř 2 roky. Doktor teda řekl, že jsem zdravá, ale když si teda myslim, že mám tyhle problémy, tak teda SDT a léky. Brala jsem prosulpin, ten dost pomohl. Ale pak jsem otěhotněla. O mimi jsme přišli v 6m a když jsme se snažili o druhé, tak jsem jej ani brát nezačala. Začala jsem s čínskou medicínou. Určité zlepšení tak bylo, ale hodně se to střidalo…takové na houpačce. Nyní jsem těhu a tem stres, aby bylo vše v pořádku, do toho práce…a ja se mám za poslední 2 roky asi nejhůř…
Tak budu taky ráda za rady, co a jak děláte pro zlepšení :think: :palec:
Případně, kdyby jste měla nějaké zaručené rady co ano v těhu, šup sem s nimi. Teď jedu v případě nouze na živočisném uhlí, ale výsledek žádny asi ani :?

Ahojky. V těhotenství to asi musíš vydržet max s nějakými probiotiky z lékárny. A třeba papat borůvky a banán. Ty staví :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat