Dřepy na celulitidu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slavka28
Povídálka 18 příspěvků 03.04.19 14:00
Dřepy na celulitidu

Holky, dočetla jsem se, že dřepy jsou dobré na celulitidu. Máte některá s tímhle zkušenost? A kdy jste začaly pozorovat nějaké změny k lepšímu. Děkuji za odpověď.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cancerka
Ukecaná baba ;) 2062 příspěvků 03.04.19 14:26

Myslím, že nejjednodušší bude prostě začít a uvidíš ne? ;)

Natálka26
Kelišová 5725 příspěvků 03.04.19 14:28

I kdybych dělala 1000 drepu denně tak krom p.dele jak Kardashian budu mít celulitidu pořád,jediny co mě se osvědčilo tak je dennodenně masírovat, mazat, pít jen vodu a chodím na lymfa masáže. @Slavka28

Slavka28
Povídálka 18 příspěvků 03.04.19 14:35

@cancerka už jedu měsíc v kuse a žádný rozdíl nevidím, proto se tady ptám, jestli má někdo zkušenost.

Slavka28
Povídálka 18 příspěvků 03.04.19 14:37

@Natálka26 já už dřepy jedu měsíc v kuse a je to přesně jak píšeš. Výsledky zatím nula, proto mě zajímalo, jestli jsou nějaké možné tímhle způsobem. Mimochodem kolik toho denně vypiješ?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 03.04.19 14:39

Ono celulitidu můžeš mít i když cvicis a jsi hubená, si spíš ty části masiruj, teď sem na to někde viděla i takovou baňku, co dělá podtlak a pomáhá se ty celulitidy zbavit.

Slavka28
Povídálka 18 příspěvků 03.04.19 14:42

@Kriss Tina a s tou baňkou máš zkušenosti? Já už vážně nevím, co s tím. Četla jsem, že dřepy pomáhají a nic. Hubená právě jsem a stejně jí mám a docela velkou.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 03.04.19 14:44

@Slavka28 hele přímo na tu celulitidu zkušenost nemám, já tu baňku používala akorát na masáž zad na uvolnění svalů, ale teď ji zacli prodávat právě v souvislosti s tím odbourávánim celulitidy :lol:

cancerka
Ukecaná baba ;) 2062 příspěvků 03.04.19 14:47

@Slavka28 aha, mně to právě připadalo, že se ptáš, abys to nezkoušela zbytečně :lol: Měsíc, tak to jo :palec: Jinak bych věřila častým masážím, které to rozehřejí (lávové kameny nebo hodně teplé ruce ).

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 04.04.19 09:17

Ano, pohyb jako dřepování, jízda na bruslích a jiné, kterými posiluješ hýžďové partie, pomáhají proti celulitidě. Ale zase nezapomenout na to, že to není jediné, často je na vině hormonální antikoncepce (vyhodit), špatné hladiny inzulinu (vyvarovat se sladkostí, případně vyšetření na diabetologii), nepřesolovat jídla, dodržovat pitný režim, zkusit masáže, zábaly, infralampu… Celulitida trápí hodně žen, tak zkus pročíst i tyto diskuze na podobné téma.

Slavka28
Povídálka 18 příspěvků 14.04.19 22:01

@Tiger-lily Děkuji moc. A jaký je podle tebe správný pitný režim? Mám nepochybně hodně mizerný. Kolik osobně denně vypiješ vody?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 16.04.19 21:04

@Slavka28 Měla bys vypít 1,5 - 3 litry vody denně. Záleží hlavně na tvé váze a na fyzické aktivitě a taky na teplotě - přece jen je potřeba při námaze v létě vypít víc.
Pít průběžně celý den, ne sušit a pak naráz vypít 2 litry.
Nepít slazené nápoje, omezit perlivé nápoje.
2 - 3 kávy denně nijak pitný režim nenaruší, nepočítat alkohol, ten odvodňuje.
Osobně vypiju tak toho 2,5 l denně, sice jsem drobnější, ale zase se dost hýbu a jsem celkově docela žíznivá. Napiju se hned ráno, cca 2 deci a piju nejvíc slabý bylinkový nebo zelený čaj. Někdy obyč vodu s citronem, občas nějakou minerálku nebo si udělám zeleninovou či ovocnou šťávu, ale to spíš jako sváču, kafe si taky dám, většinou ale jen 1 - 2 x denně. Jsem právě zvyklá s sebou si brát pití skoro všude. Podle čeho si ty myslíš, že máš pitný režim špatný?

Slavka28
Povídálka 18 příspěvků 19.04.19 20:41

@Tiger-lily Denně vypiji tak 0,7 -1l. Mám ten problém, že jakmile si dám loka vody, hned musím mazat na wc. A když vím, že budu někde pobíhat, kde není wc, tak prostě nepiji. Můžu se zeptat, jak to děláš? Při tvém pitném režimu bych se courala co deset minut. Navíc jsem nenašla ani způsob, jak do sebe dostat tak velké množství vody. Děkuji.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 19.04.19 21:00

@Slavka28 pití je ale hodně důležité, sedmičku vody by mělo vypít malé dítě, pro dospeleho je to sakra nedostačující množství. Krom teda hubnutí, celulitidy a kosmetických chyb to odnáší třeba i ledviny… V létě bys měla vypít minimálně ty 2 litry, když je horko a máš navíc nějakou aktivitu, tak to tělo vypotí a bude se snažit zadrzovat co nejvíc vody na horší časy, takže můžeš dřepovat jak chceš ale nejspíš to bude mít spíš opačný efekt…

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 19.04.19 21:03

@Slavka28 chodíš tak často na wc, protože tvoje ledviny nejsou zvyklé na větší příjem tekutin. Kdybys vydržela pít ty 2l aspoň 3 týdny, tak by se to spravilo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama