Jak se opálit a nespálit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Stálice 80 příspěvků 29.03.19 20:41
Jak se opálit a nespálit?

Hezký večer všem,
Už nedávno jsem tu psala ohledně samoopalovaku na plet, ale moc jsem to nedoporučoval, že to pleť zanáší. Takže jste mi doporučovali solárko, jenže na nej jít nemuzu protože na plet pouzivam ještě duac gel…
A já nevím jak se už opálit, jsem blondyna a světlejší typ, ale na slunku se opálim hned do hněda a jsem úplně čokoládová :lol: ale od te doby co mam problematickou pleť, tak se mi plet neopali, čelo celkem jo(protože se mi na nem nedělají pupinky) ale zbytek obličeje na slunicku začervena akorat, ale ráda bych si ho opálila, nějaké rady?

Reakce:
terezkaa02
Povídálka 18 příspěvků 29.03.19 20:45

Sice blondýna nejsem, ale pleť mám světlou. Do solárka jsem nikdy nešla, zbytečně se vystavovat nějakým paprskům. Navíc teď s ozonovou dírou to také není žádná sláva. Takže na nějakou čokoládovou barvu už prdím, zdraví je mi přednější. V létě u vody používám SPF 10, víc ne, a nikdy se nespálím, aplikaci stále po koupání opakuju. Lehce se opálím vždy, ale jak říkám, teď ve 30 už spíše upřednostňuju zdraví před nějakým spalováním se, kdy poprvé to jde dočervena a pak už vždy dohněda, no jo, fajn, ale co to UV záření? :(

nozu
Extra třída :D 12413 příspěvků 29.03.19 20:50

@Teri18 a proč se potřebuješ opálit? Vždyť to není zdravé. Tvé pleti to evidentně nesvědčí a dává ti to najevo zčervenáním.

Azeretereza
Závislačka 2733 příspěvků 29.03.19 21:36

Taky bych se na to vyprdla, pokud ti to nesvědčí. Já chodím do solária jen když mě čeká třeba ples nebo tak, líbí se mi opálená pleť, ale holt tomu nehodlám obětovat svoje zdraví. Já se nespalim nikdy, ani na sluníčku, miluju teplo a slunce, ani se moc neopalim, ale když jsem někde u moře, tak jsem schopná ležet celej den na slunci a nasávat tu energii. Neporadím co s tím, ale to ti neporadi nikdo, pokud jsi blondýnka s citlivou kůží, tak holt bez nějakých obtíží se těžko opálíš. Je jen na tobě, co ti za to stojí a co už ne.

Uživatel je onlineMeily
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 29.03.19 22:04

Zkus zobat beta-karoten. Aspoň dva měsíce, pak jde opalování lépe. Moje mamka byla vždy světlý typ - spálená do červena hned, poté co začla užívat betakaroten a jíst víc mrkve, tak jde do hněda krásně :)

Teri18
Stálice 80 příspěvků 30.03.19 06:26

@Meily diky za tip,betakaroten nějaký ty dva měsíce jim už, chci se opalit protože telo mam o dost hnedsi nej oblicej, a resim to už teď,za chvíli přijde leto, a budu zas celá úplně černá a jen bilej oblicej :D když jsem byla mladší a nemela problematickou pleť, tak se mi dobre opalil i oblicej :)

Váš příspěvek
Reklama