Dudlíky Prima Baby - kde se dají sehnat?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 20:41
Dudliky Prima Baby

Ahoj všem, najde se někdo kdo má pro minco tyto obyc dudliky od Prima Baby? Jedná se o klasické tresnicky. Naši malé je skoro 11 měsíců a jiné než tyto dudliky nechce a to ještě jen tu největší velikost a bohužel zde nastal problem. Všude najednou mají jen malinké dudliky, které malá nevezme a ty velké najednou nikde nemají, zkoušela jsem se ptát snad ve všech lékárnách a všude jen ty malé. Dokonce i na internetu jsem nesehnala. Poradíte někdo, kde by se daly sehnat?? Děkuji za každou radu. :mavam:

Reklama

Reakce:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 45 inzerátů 28.02.18 20:47

A jde jen o ten cumel, nebo trvá na celku? Naposled jsem ho urvala v globusu, kluk, 18 mes si na velikost nestezuje a je fakt, ze je to jedinej dudu po kterém nemá věčné olezlou tlamu ze slintani. Je fakt, ze velikosti jsem se tam snažila vykoukat taky a byly všechny stejný bez označení.

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 20:49

@Zkai ne ne jde jen o ten cumel..alespon tedy myslím..Globus fakt? No tak to mě nenapadlo, všude zatím měli jen ty „moderni“ a tyto jen v lekarnach. Zkusím tedy zítra také Globus. :palec: díky

fragola
Generální žvanilka 24704 příspěvků 28.02.18 20:52

Já je našla tady https://www.vmd-drogerie.cz/…arvy-1-kusu/ ze stejného důvedu. Naše slečna „kytičku“ vzala jako jediný dudlík v nemocnici, tak jsem sháněla buď ji nebo něco podobného. Bez problémů vzala dudlík od Babynova http://www.vsezlekarny.cz/…-dekor-23361 :)

Zkai
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 45 inzerátů 28.02.18 20:58

Právě ze jsem viděla v DM dudu se stejným koncem a dřív to nemivali. V globusu byly i náhradní jen ty konce, měnit me to teda fakt nikdy nenapadlo. Klukovi je to buřt, bude cucat i klacek. A drogerie Pemi taky mivala.

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 20:58

@fragola tu drogerii zkusím. Obávám se ale, že přijde zase ten malinkej jako vždy :? Babynovu máme také a to si nevezme.. :roll: každopádně díky :palec:

Lucinka08
Stálice 52 příspěvků 28.02.18 21:06

Ahoj moje neteř take jine dudlíky než tyhle nechce a kupujeme je v drogerii teta.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 45 inzerátů 28.02.18 21:06

Jeeje a ten nevím jestli nekupuju ten prima flora, vypadají dost stejně, ale ten co maji v Globusu a drogerii Pemi je balen jen v pruhlednem pytlíku s potiskem, žádný plastový blistr s kartonem. No to snad slečna az tak řešit nebude ne…

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 21:11

@Zkai kouknu a zkusíme a uvidíme, díky bohu jsou alespoň levné.. Máme asi milion různých a jedem jen 3 dokola a už by chtěly fakt vyměnit.. :mrgreen:

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 21:12

@Lucinka08 super, také zkusím.. Díky..

Lidym
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 7 inzerátů 28.02.18 21:36

Tenhle mají u nás v lékárně a nedávno i v Teta drogerii jsem koupila.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 45 inzerátů 28.02.18 21:39

@Luciiik88 tak mi to nedalo (nejspíš se nudim) a ponořila jsme se do sbírky dudliku a tenhle je ten poslední z globusu kde byly všechny stejné. Šířka je 1,5 cm a ten Váš vypada na obrázku dost tučněji.

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 21:55

@Zkai no úžasný :potlesk: vypadá to na střední velikost, to by ještě šlo.. tu jaks taks vezme..

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 28.02.18 22:02

@Luciiik88 ja je videla v teta drogerii

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 01.03.18 12:57

Ahoj holky, tak v tete í globusu měli, ale jen ty malinkate, takže zase nic :? A prosla jsem í lékárny a všude jen ty od babynova. Tak budu asi preucovat na jiný…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama