Dudlíky Prima Baby - kde se dají sehnat?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 20:41
Dudliky Prima Baby

Ahoj všem, najde se někdo kdo má pro minco tyto obyc dudliky od Prima Baby? Jedná se o klasické tresnicky. Naši malé je skoro 11 měsíců a jiné než tyto dudliky nechce a to ještě jen tu největší velikost a bohužel zde nastal problem. Všude najednou mají jen malinké dudliky, které malá nevezme a ty velké najednou nikde nemají, zkoušela jsem se ptát snad ve všech lékárnách a všude jen ty malé. Dokonce i na internetu jsem nesehnala. Poradíte někdo, kde by se daly sehnat?? Děkuji za každou radu. :mavam:

Reakce:
Zkai
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 42 inzerátů 28.02.18 20:47

A jde jen o ten cumel, nebo trvá na celku? Naposled jsem ho urvala v globusu, kluk, 18 mes si na velikost nestezuje a je fakt, ze je to jedinej dudu po kterém nemá věčné olezlou tlamu ze slintani. Je fakt, ze velikosti jsem se tam snažila vykoukat taky a byly všechny stejný bez označení.

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 20:49

@Zkai ne ne jde jen o ten cumel..alespon tedy myslím..Globus fakt? No tak to mě nenapadlo, všude zatím měli jen ty „moderni“ a tyto jen v lekarnach. Zkusím tedy zítra také Globus. :palec: díky

fragola
Generální žvanilka 24810 příspěvků 28.02.18 20:52

Já je našla tady https://www.vmd-drogerie.cz/…arvy-1-kusu/ ze stejného důvedu. Naše slečna „kytičku“ vzala jako jediný dudlík v nemocnici, tak jsem sháněla buď ji nebo něco podobného. Bez problémů vzala dudlík od Babynova http://www.vsezlekarny.cz/…-dekor-23361 :)

Zkai
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 42 inzerátů 28.02.18 20:58

Právě ze jsem viděla v DM dudu se stejným koncem a dřív to nemivali. V globusu byly i náhradní jen ty konce, měnit me to teda fakt nikdy nenapadlo. Klukovi je to buřt, bude cucat i klacek. A drogerie Pemi taky mivala.

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 20:58

@fragola tu drogerii zkusím. Obávám se ale, že přijde zase ten malinkej jako vždy :? Babynovu máme také a to si nevezme.. :roll: každopádně díky :palec:

Lucinka08
Stálice 80 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 21:06

Ahoj moje neteř take jine dudlíky než tyhle nechce a kupujeme je v drogerii teta.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 42 inzerátů 28.02.18 21:06

Jeeje a ten nevím jestli nekupuju ten prima flora, vypadají dost stejně, ale ten co maji v Globusu a drogerii Pemi je balen jen v pruhlednem pytlíku s potiskem, žádný plastový blistr s kartonem. No to snad slečna az tak řešit nebude ne…

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 21:11

@Zkai kouknu a zkusíme a uvidíme, díky bohu jsou alespoň levné.. Máme asi milion různých a jedem jen 3 dokola a už by chtěly fakt vyměnit.. :mrgreen:

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 21:12

@Lucinka08 super, také zkusím.. Díky..

Lidym
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 28.02.18 21:36

Tenhle mají u nás v lékárně a nedávno i v Teta drogerii jsem koupila.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 42 inzerátů 28.02.18 21:39

@Luciiik88 tak mi to nedalo (nejspíš se nudim) a ponořila jsme se do sbírky dudliku a tenhle je ten poslední z globusu kde byly všechny stejné. Šířka je 1,5 cm a ten Váš vypada na obrázku dost tučněji.

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 28.02.18 21:55

@Zkai no úžasný :potlesk: vypadá to na střední velikost, to by ještě šlo.. tu jaks taks vezme..

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 28.02.18 22:02

@Luciiik88 ja je videla v teta drogerii

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 01.03.18 12:57

Ahoj holky, tak v tete í globusu měli, ale jen ty malinkate, takže zase nic :? A prosla jsem í lékárny a všude jen ty od babynova. Tak budu asi preucovat na jiný…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >