Důvody k odložení očkování Covid

Anonymní
9.4.21 10:07

Důvody k odložení očkování Covid

Jaké mohou být důvody k odložení termínu očkování?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.4.21 10:09
@Anonymní píše:
Jaké mohou být důvody k odložení termínu očkování?

Myslím tím z mé strany…ne z důvodu nedostatku vakcín…

• Citovat
  • Nahlásit
8359
9.4.21 10:13

Očkováni neni povinny. Takže si ho můžeš odložit na nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
9.4.21 10:14

Nemoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4838
9.4.21 10:14
@Anonymní píše:
Myslím tím z mé strany…ne z důvodu nedostatku vakcín…

Když jsi prodělala koronu od ledna dále třeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28656
9.4.21 10:20

Kdyz senechces ockovat, zrus termin. Nemusis vymyslet ptákoviny ke zdůvodnění. Aspon ji dostane nekdo, kdo chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 10:21

A to mám volat do místa očkování? Oni mi to na požádání odloží? třeba o měsíc nebo dva?

• Citovat
  • Nahlásit
53480
9.4.21 10:24

Můj nadřízený musel odložit druhou dávku, protože Covid byl rychlejší. Takže druhá dávka bude později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23890
9.4.21 10:25
@Anonymní píše:
A to mám volat do místa očkování? Oni mi to na požádání odloží? třeba o měsíc nebo dva?

Jako, ze ti budou každý mesic volat, jestli uz milostive…. Tak to tak u praktika, mozna.
Jinak s odlozenim nepocitej, uz ses na chorobu vymluvila jednou… a prednostni kod uz ti neplati. Když neprijdes ted, prijdes na radu na podzim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28656
9.4.21 10:25
@Anonymní píše:
A to mám volat do místa očkování? Oni mi to na požádání odloží? třeba o měsíc nebo dva?

To ne, podle mě to propadne. Pokud se jedna o prvni davku. V každém případě je nejlepsi volat tam a s nimi se domluvit. Proc to chces zrusit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23890
9.4.21 10:26
@vokishka píše:
To ne, podle mě to propadne. Pokud se jedna o prvni davku. V každém případě je nejlepsi volat tam a s nimi se domluvit. Proc to chces zrusit?

Protože nevi, jestli se vic boji Covidu nebo ockovani. Není schopna se rozhodnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28656
9.4.21 10:27
@Kelsey píše:
Můj nadřízený musel odložit druhou dávku, protože Covid byl rychlejší. Takže druhá dávka bude později.

To je neco jineho to ma vic lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69000
9.4.21 10:27

Prodělané infekční onemocnění nebo známky infekční nemoci v posledních 14ti dnech, živá vakcina v posledním měcíci nebo neživá vakcina podaná posledních 14 dní, antikoagulační terapie s warfarinem, INR nad 3, imunosupresivní terapie, aktivní akonkologická léčba s imunosupresivním účinkem, těhotenství, kojení, léčba Rituximabem, léky na podporu imunity, trombocytopenie, prodělaný covid v posledních 3 měsících, hladina protilátek nad 15… stačí nebo mám ždímat nějaké další?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
9.4.21 10:28

To je zase Kolarkaa? Nebo jak se jmenuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53292
9.4.21 10:45

Já mám v tom potvrzovací emailu proklik „zrušit rezervaci“. Tipla bych, že to po tobě důvod chtít nebude a vrátí tě to zpět do rezervačního systému. Zkoušet to nebudu, já ten termín chci :) Ale pokud to toužíš vědět, není nic snazšího, než na to kliknout. Nebo zavolat na covid linku, tam jsem volala pro info, jak posunout druhý termín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat