Dvě čárky - únava, bolesti

Anonymní
11.8.13 11:18

Dvě čárky - únava, bolesti

Omlouvám se za anonymitu, ale nikomu jsem ještě neřekla, že jsem těhotná…

Na testu po dva dny dálnice, vím, že únava je běžná při těhotenství. S prvním jsem toto nezažila. Jenže mě neustále bolí břicho a né zrovna málo, píchání v podbříšku, když se zvedám nebo se v noci otáčím tak je to jak kdyby mě někdo nakopl 8o tupá bolest až mě to znehybní a do chvilky zas odezní. Dnes ráno si připadám jak praštěná když jsem se natáhla na gauč tak mě brněli obě ruce…

Asi potřebuji uklidnit jestli je to normální? Zítra se chystám k dr, ale dělám si starosti

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

762
11.8.13 11:21

Ahojky já si myslím ze to je normální miminko se poradne zahnizduje a vse se ti vevnitr napíná já to mela taky a to brnění na to ti pomuze magnesium ja ho beru od zacatku tehu a je to ohodne lepsi :) drzim palecky at je vse jak má byt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
11.8.13 11:25

Jestli máš opravdu tak velké bolesti - aby to nebylo mimoděložní..já teda nevím, bolesti na začátku ano, ale až tak jakoby ti někdo kopal do břicha? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 11:26

@Ivonnečka děkuji, tak snad to i u mě bude jak říkáš… jsem z toho docela mimo, nejdřív neplánované dvě čárky a teď takové problémy… celý den mě píchá v podbříšku a když se chci byť jen protáhnout, kýchnout nebo se napínám při otáčení v posteli tak je to bolest opravdu hodně silná

• Nahlásit
  • Citovat
2745
11.8.13 11:27

Asi bych šla k lékaři a vše s ním probrala, únava je běžná, bolesti břicha mi tak obvyklé nepřipadají, ruce mohou být také nějaký příznak něčeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 11:28

@smurfka abych byla upřímná taky mě to napadlo :roll: jelikož ty bolesti opravdu nepřeháním až mě to v noci vzbudilo když jsem se chtěla otočit

• Nahlásit
  • Citovat
32998
11.8.13 11:31

Pokud to vydržíš do zítřka tak si počkej, ovšem asi bych zašla dřív - třeba i na pohotovost - nevím no, až takové bolesti mi normální teda nepřijdou.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5418
11.8.13 11:35

Šla bych na pohotovost, může to být mimoděložní. Tak velké bolesti a brnění rukou tedy obvyklé nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
11.8.13 11:36
@Anonymní píše:
@smurfka abych byla upřímná taky mě to napadlo :roll: jelikož ty bolesti opravdu nepřeháním až mě to v noci vzbudilo když jsem se chtěla otočit

A jak dlouho jsi tehotna? 4tt? To nevim, jestli by uz neco na utz videli :-(. Muzes zkusit zajet k doktorovi. A co se tyce bolesti pri protazeni, kychani a rychle vstavani, tak u me to byla takova bolest, ze jsem sla do kolen a drzelo meto do konce 3 mesice. Ale nebylo to porad, fakt jenom v techto pripadech. A v pidbrisku me taky pichalo, pobolivalo, to je na zacatku tehu normalni. Drzim palecky, at je vse v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 12:12

@smurfka @jannina1 uvidím tedy jak mi bude přes den budu se snažit odpočívat i když s batoletem za zadkem to bude těžké… Pokud se samozřejmě něco zhorší tak ihned pojedu… nemocnici máme více jak 30km tak se mi zas nechce plašit s rodinou když to vlastně nikdo ještě neví :roll:

@myskalucka no asi tak nějak 4-5tt více ne si myslím.. netuším jak to přesně spočítat to se asi ani nedá když mohla být ovulka kdykoliv :think:

• Nahlásit
  • Citovat
32998
11.8.13 12:27

Tak uvidíš co ti řekne zítra dr..podle mě když jde o mimoděložní těhu tak nemusí být plod až tak starý - to se na utz ukáže i když je to ještě na začátku..snad to bude v pořádku. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 12:57

@smurfka Děkuji, snad ano ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13914
11.8.13 12:59

Jojo normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
11.8.13 16:10

Nojo..to je normální..bolest v kříži při chůzy, únava, nalitá prsa..to chce jen testovat, dokud nebude dálnice..cca ob den po ránu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama