Reklama

Elicea a přibírání na váze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 434 příspěvků 100 inzerátů 20.08.18 23:21
Elicea a přibírání na váze

Ahoj, od května beru eliceu 1 tabletku denně (myslím je to 10). Za posledních 6 týdnů sleduju, že bez zjevné příčiny přibírám, už je to tak asi 3-4 kila. Jelikož ty prášky budou z vážných důvodů brát min. ještě 3 měsíce, bojím se, že dost naberu… jakou zkušenost máte vy? dá se s tím něco dělat?

Reklama

Reakce:

Pifinka
Kecalka 468 příspěvků 20.08.18 23:39

ahoj, beru jiny typ ad a bohuzel uz jsem po roce a pul +10kg. Co s tim? Popravde netusim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 06:22

Ahoj, brala jsem 2 roky eliceu 20mg a na nabrala jsem bezmála 10kg, doktorka slibovala max.6kg, ale holt každý to má jinak :roll: Naštěstí u mě to šlo po vysazení zase rychle dolů.

lucie.krajcarova
Kecalka 434 příspěvků 100 inzerátů 21.08.18 10:51
@Anonymní píše:
Ahoj, brala jsem 2 roky eliceu 20mg a na nabrala jsem bezmála 10kg, doktorka slibovala max.6kg, ale holt každý to má jinak :roll: Naštěstí u mě to šlo po vysazení zase rychle dolů.

vážně to šlo samo dolů? a můžu se zeptat, kolik ti je? mojí mámě se to stalo taky, ale bere je furt. mně je už 41, tak mám pomalejší metabolismus..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 18:59

@lucie.krajcarova Jj, šlo to dolů opravdu samo. Necvičila jsem, ani jsem se neomezovala v jídle. Prostě jak ta kila přišla, tak zase odešla. Ale každý má jiný metabolismus, já nikdy oplácaná nebyla (kromě doby na AD), jsem spíš hubeňour. Teď je mi 32, AD jsem brala cca od 25 do 27 let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 19:04

Je mi přes padesát, beru Eliceu od února. Nezhubla jsem, ale ani nepřibrala.
Ráda bych ji i tak vysadila, ale bohužel, současná situace tomu nenapomáhá.

lucie.krajcarova
Kecalka 434 příspěvků 100 inzerátů 21.08.18 20:03
@Anonymní píše:a
Je mi přes padesát, beru Eliceu od února. Nezhubla jsem, ale ani nepřibrala.
Ráda bych ji i tak vysadila, ale bohužel, současná situace tomu nenapomáhá.

jak dlouho ji bereš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 11:23

@lucie.krajcarova od února ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >