Elicea a přibírání na váze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 20.08.18 23:21
Elicea a přibírání na váze

Ahoj, od května beru eliceu 1 tabletku denně (myslím je to 10). Za posledních 6 týdnů sleduju, že bez zjevné příčiny přibírám, už je to tak asi 3-4 kila. Jelikož ty prášky budou z vážných důvodů brát min. ještě 3 měsíce, bojím se, že dost naberu… jakou zkušenost máte vy? dá se s tím něco dělat?

Reakce:
Pifinka
Kecalka 479 příspěvků 20.08.18 23:39

ahoj, beru jiny typ ad a bohuzel uz jsem po roce a pul +10kg. Co s tim? Popravde netusim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 06:22

Ahoj, brala jsem 2 roky eliceu 20mg a na nabrala jsem bezmála 10kg, doktorka slibovala max.6kg, ale holt každý to má jinak :roll: Naštěstí u mě to šlo po vysazení zase rychle dolů.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 21.08.18 10:51
@Anonymní píše:
Ahoj, brala jsem 2 roky eliceu 20mg a na nabrala jsem bezmála 10kg, doktorka slibovala max.6kg, ale holt každý to má jinak :roll: Naštěstí u mě to šlo po vysazení zase rychle dolů.

vážně to šlo samo dolů? a můžu se zeptat, kolik ti je? mojí mámě se to stalo taky, ale bere je furt. mně je už 41, tak mám pomalejší metabolismus..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 18:59

@lucie.krajcarova Jj, šlo to dolů opravdu samo. Necvičila jsem, ani jsem se neomezovala v jídle. Prostě jak ta kila přišla, tak zase odešla. Ale každý má jiný metabolismus, já nikdy oplácaná nebyla (kromě doby na AD), jsem spíš hubeňour. Teď je mi 32, AD jsem brala cca od 25 do 27 let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 19:04

Je mi přes padesát, beru Eliceu od února. Nezhubla jsem, ale ani nepřibrala.
Ráda bych ji i tak vysadila, ale bohužel, současná situace tomu nenapomáhá.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 21.08.18 20:03
@Anonymní píše:a
Je mi přes padesát, beru Eliceu od února. Nezhubla jsem, ale ani nepřibrala.
Ráda bych ji i tak vysadila, ale bohužel, současná situace tomu nenapomáhá.

jak dlouho ji bereš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 11:23

@lucie.krajcarova od února ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >