Erotický live chat

Napsat příspěvek
Anonymní
12.3.20 19:11
@Sabee píše:
Nedalo mi to a pripojim sve zkusenosti s livechatem. Delam na amerikach asi 3roky a jsem velmi spokojena. Delam sama na sebe z domu a za 100h mesicne vydelam cca od 60 do 80 tisic + sperky a jine darky. Jak pise Bruce, kolikrat vubec nejde o sex, dokonce casto ani nejsem online a prijde mi email, ze mi nekdo poslal penize. Proste mel uspesny den a vzpomnel si na mne :lol:
Na druhe strane jsou to eroticke chaty, takze s nejakym tim virtualnim sexem pocitat musite. I amici dokazou byt pekni prasaci a vetsinou cim chudsi klient, tim zvrhlejsi pozadavky. Ovsem co se mi prici, to nedelam.
Zacatky jsou vzdycky tezke, ale napriklad na www.livechatforum.net je tabulka livechatu se zakladnimi udaji a je tam i forum primo se venujici praci na livechatech (kdyz se to zda nekomu pohorsujici diskutovat o livechatech tady)
. Prosím mohu info i jaký jde chat. Nějaké peníze navíc by se hodili. Dik
  • Nahlásit
  • Citovat
1
23.3.20 22:11
@Anonymní píše: . Prosím mohu info i jaký jde chat. Nějaké peníze navíc by se hodili. Dik

napište mi zpávu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
24.4.20 22:19
@Anonymní píše: . Prosím mohu info i jaký jde chat. Nějaké peníze navíc by se hodili. Dik

Chatu je mnoho, lisi se podminkama, provizema, zamerenim ap. Kazdemu vyhovuje neco jineho, chce to zkouset. Samozrejme jde delat i na vice chatech najednou.

Zadne specialni vybaveni ani super internet nepotrebujes, jak jsem se tu nekde docetla. Dneska streamuje z domu kdekdo a nejenom na erotickych livechatech.

Pokud si nevis rady, najdi si nejake spolehlive studio, ktere ti vse vysvetli. Usetri ti to spoustu casu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 03:20

Má někdo zkušenost s ostravskými studií?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama