Erotický live chat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
12.3.20 19:11
@Sabee píše:
Nedalo mi to a pripojim sve zkusenosti s livechatem. Delam na amerikach asi 3roky a jsem velmi spokojena. Delam sama na sebe z domu a za 100h mesicne vydelam cca od 60 do 80 tisic + sperky a jine darky. Jak pise Bruce, kolikrat vubec nejde o sex, dokonce casto ani nejsem online a prijde mi email, ze mi nekdo poslal penize. Proste mel uspesny den a vzpomnel si na mne :lol:
Na druhe strane jsou to eroticke chaty, takze s nejakym tim virtualnim sexem pocitat musite. I amici dokazou byt pekni prasaci a vetsinou cim chudsi klient, tim zvrhlejsi pozadavky. Ovsem co se mi prici, to nedelam.
Zacatky jsou vzdycky tezke, ale napriklad na www.livechatforum.net je tabulka livechatu se zakladnimi udaji a je tam i forum primo se venujici praci na livechatech (kdyz se to zda nekomu pohorsujici diskutovat o livechatech tady)
. Prosím mohu info i jaký jde chat. Nějaké peníze navíc by se hodili. Dik
  • Citovat
  • Nahlásit
1
23.3.20 22:11
@Anonymní píše: . Prosím mohu info i jaký jde chat. Nějaké peníze navíc by se hodili. Dik

napište mi zpávu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
24.4.20 22:19
@Anonymní píše: . Prosím mohu info i jaký jde chat. Nějaké peníze navíc by se hodili. Dik

Chatu je mnoho, lisi se podminkama, provizema, zamerenim ap. Kazdemu vyhovuje neco jineho, chce to zkouset. Samozrejme jde delat i na vice chatech najednou.

Zadne specialni vybaveni ani super internet nepotrebujes, jak jsem se tu nekde docetla. Dneska streamuje z domu kdekdo a nejenom na erotickych livechatech.

Pokud si nevis rady, najdi si nejake spolehlive studio, ktere ti vse vysvetli. Usetri ti to spoustu casu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.20 03:20

Má někdo zkušenost s ostravskými studií?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 11:44

tolik omývané téma

Ahoj holky, nedá mi to a přidám se k tolik let omývanému tématu. Počítám, že po naší covidové krizi, kdy se svět přetočil k virtuální sféře, se tohle téma bude řešit dost často.
Já sama jsem na livechatu dělala několik let. Momentálně jsem v situaci, kdy dáváme pryč velké peníze z výplat a šéf mi již druhý měsíc dluží výplatu. Vzhledem k Tomu že jsem OSVČ, bude to na dlouhou trať a než své peníze uvidím, bude to trvat ještě dlouho. Uchýlila jsem se tedy k tomu, začít s tím, co jsem dělala několik let před porodem. Nyní mě nikde nezaměstnají, páč v listopadu mám termín druhého potomka. Někdo by z toho měl jistě emoční vyvrcholení, já to beru tak jak to prostě je. Kdysi se mi osvědčily NUDE chaty, které vysílají v Německu, popřípadě Americe. klient platí hned jak přijde. já konkrétně kdysi začínala na studiu, potom jsem si koupila techniku odkoukanou ze studia a dělala jsem sama na sebe. Nyní jsme na baráku a zde je internet 50/5 což je naprosto žalostný upload, který na chaty - více množství, nevystačí. k výdělkům jich doporučuji aspoň 5-8

No a teď k věci, v Ostravě nechci jít na studio, z domu mi jeden chat nevydělá. Rozhodla jsem se, že bych mohla najít někoho, kdo nechce také dělat na studiu a šel by se mnou do bytu, tedy tam, kde je minimálně možnost optického připojení. ( Nejvýhodnějí vychází internet na optiku od PODY kdy se dá D. a UP. přehodit - vždycky potřebujete vyšší upload. No a kdyby se našel někdo, s kým si byt zařídíme, holka bude mít svou techniku a dělit se jen o nájem - žádné další provize ani nic jiného, bylo by to moc fajn. :)

Snad jsem Vám v mé poptávce zodpověděla i pár dotazů. :)

• Citovat
  • Nahlásit
1
27.1.21 15:03

Ahoj počula som o zahraniční live erotic chatoch a ešte by mali byť privatné live chaty, kde by mali byť rovno privátne miestnosti takže vás nemusia sledovať stovky sledovatelov, ktorí napríklad nikdy nič neprispejú a takých je dosť! Viete mi prosím nejaký taký poradiť? Ak máte skúsenosť ako sa tieto privátne chaty finančne oplatia? Ako fungujú? Moc ďakujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 15:56
@Ninao píše:
Ahoj počula som o zahraniční live erotic chatoch a ešte by mali byť privatné live chaty, kde by mali byť rovno privátne miestnosti takže vás nemusia sledovať stovky sledovatelov, ktorí napríklad nikdy nič neprispejú a takých je dosť! Viete mi prosím nejaký taký poradiť? Ak máte skúsenosť ako sa tieto privátne chaty finančne oplatia? Ako fungujú? Moc ďakujem

Já nejvíc vydělávám na free chatech přes dýška, jsou tam stovky hostů zadarmo, ale pár jich musíš vtáhnout do šou a ty pak platí slušně. Je to výrazně výhodnější než čekat až si tě někdo zaplatí do soukromé show. Taková je má zkušenost. Přehled typů chatů na Bonga a jak na nich vyděávat je na ***

Edit adminem: smazán odkaz

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 17:18

Zkušenost mám.
Dneska už to není co to bývalo, ale doporučuji vyzkoušet. Člověk získá nový pohled. Co se týká peněz a času, je to spíše podprůměr. Taková brigáda. Jako hlavní příjem se to nedá.
Už to tolik nevydelava a majitelé těch agentur samozřejmě zajímá jejich vlastní výdělek. Ty máš peníze z toho, co ti dá ten chlap NAVÍC. Třeba jsi tam dvě hodiny zadarmo, pak jdeš na privát. Chlap zaplatí 100 a ty dostaneš ten dýško, co ti dá navíc Majitele ti na pohovoru řeknou, že záleží na tobě, co budeš a nebudeš dělat, jenže ve skutečnosti chtějí abys treba minimálně 1× týdně šla na MAŠINU. Nebo do skupiny.

Pokud tě to bude bavit, tak doporučuji pak jet sama na sebe. Máš více volnosti…

Člověk se v takové PRÁCI zasměje…Někdy pobleje a tak to je.
Musíš být dost velká heeeeerečka a něčím zajímavá…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 08:35
@Anonymní píše:
Zkušenost mám.
Dneska už to není co to bývalo, ale doporučuji vyzkoušet. Člověk získá nový pohled. Co se týká peněz a času, je to spíše podprůměr. Taková brigáda. Jako hlavní příjem se to nedá.
Už to tolik nevydelava a majitelé těch agentur samozřejmě zajímá jejich vlastní výdělek. Ty máš peníze z toho, co ti dá ten chlap NAVÍC. Třeba jsi tam dvě hodiny zadarmo, pak jdeš na privát. Chlap zaplatí 100 a ty dostaneš ten dýško, co ti dá navíc Majitele ti na pohovoru řeknou, že záleží na tobě, co budeš a nebudeš dělat, jenže ve skutečnosti chtějí abys treba minimálně 1× týdně šla na MAŠINU. Nebo do skupiny.

Pokud tě to bude bavit, tak doporučuji pak jet sama na sebe. Máš více volnosti…

Člověk se v takové PRÁCI zasměje…Někdy pobleje a tak to je.
Musíš být dost velká heeeeerečka a něčím zajímavá…

Makám z domu přímo na bonga a mám půlku toho co divácí platí. Přes studio jsem nikdy nepracovala, nevím kolik si vezmou, ale logicky to nemůže být výhodnější

• Citovat
  • Nahlásit
20
19.6.21 18:42

Na chatech delam uz radu let, tak zkusim uvest par postrehu k poslednim prispevkum

• vydelky nejsou mensi, nez v minulosti. Naopak. Maji stoupajici tendenci a napriklad za kveten mam temer 20 tisic USD. Samozrejme je to ovlivneno vice faktory a jeden mesic muzes mit min a druhy vic, ale celkove, a zvlast v te „covidove“ dobe, to slo hodne nahoru
  • neni treba delat ze studii strasaka. Dobre studio poradi s cimkoliv ohledne vysilani a studio vydela pouze tehdy, kdyz vydelas i ty, takze se snazi. V minulosti jsem vyuzila sluzeb jednoho virtualniho studia a usetrilo mi to spoustu nervu a ztraceneho casu (hlavne s nastavovanim OBS… :zed: )
  • nepotrebujes delat na desitkach chatu. Jiste, ze zacatku vyzkouset co se da. Clovek aspon ziska prehled o moznostech, ktere z teto prace plynou. Ja zacinala na peti chatech, pak jsem zustala u jedineho
  • nemusis byt ani mlada, ani mit parametry modelky. Znam par modelek, kterym je pres 50 a vydelavaji vic nez ja. Chce to samozrejme cas

good luck :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat