Exekuce a neznalost

Anonymní
22.6.21 11:14

Exekuce a neznalost

Dobrý den, potrebuju prosím poradit nevím jak to chodí s exekuci, jedna mi hrozí už za týden, mám více půjček, a jednu jsem nesplacela a napsali mi ze to do konce týdne musím zaplatit, a Js na to nemam kde vzít, bydlím v pronajmu a nemam žádný majetek, co se bude dít až dostanu exekuci? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1665
22.6.21 11:17

No co. Můžou přijít k tobě domu, všechno ti oblepí a případně zabaví. Dále obstaví účet a také budou strhávat z platu, takže dostaneš minimum.

Příspěvek upraven 22.06.21 v 11:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21531
22.6.21 11:18

Obstavi ti účet v bance, zábavi mzdu. Nechají ti jen minimum. A můžou přijít zabavovat i domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14208
22.6.21 11:21

Pokud nemáš žádný majetek, vyřiď si oddlužení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22467
22.6.21 11:21

Zablokujou ti účet a budou to strhávat z platu. Pokud nemaj na co sáhnout, přijdou k tobě domu a zabavi co půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
22.6.21 11:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, potrebuju prosím poradit nevím jak to chodí s exekuci, jedna mi hrozí už za týden, mám více půjček, a jednu jsem nesplacela a napsali mi ze to do konce týdne musím zaplatit, a Js na to nemam kde vzít, bydlím v pronajmu a nemam žádný majetek, co se bude dít až dostanu exekuci? :roll:

Je to na velkou částku? nemůže pomoct rodina nebo tak?
Jinak jak píšou ostatní, obstaví ti účet a budeš dostávat naprosté minimum, popřípadě i ten majetek mohou doma zabavit, záleží asi jak velká částka to bude. Na ty ostatní půjčky peníze máš?
Nechceš si zažádat o insolvenci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9159
22.6.21 11:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, potrebuju prosím poradit nevím jak to chodí s exekuci, jedna mi hrozí už za týden, mám více půjček, a jednu jsem nesplacela a napsali mi ze to do konce týdne musím zaplatit, a Js na to nemam kde vzít, bydlím v pronajmu a nemam žádný majetek, co se bude dít až dostanu exekuci? :roll:

Zablokují účet, strhávání peněz rovnou ze mzdy, mobiliárni exekuce.

Na tvém místě mazej vyřídit insolvenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.6.21 11:46
@Nicole 1234 píše:
No co. Můžou přijít k tobě domu, všechno ti oblepí a případně zabaví. Dále obstaví účet a také budou strhávat z platu, takže dostaneš minimum.Příspěvek upraven 22.06.21 v 11:19

Ale Ja nic nemam, a mzdu jsem si zařídila ať chodí normálně v hotovosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.6.21 11:47
@Cenarius píše:
Zablokují účet, strhávání peněz rovnou ze mzdy, mobiliárni exekuce.Na tvém místě mazej vyřídit insolvenci.

Jen ze ta je nad 100 000 myslím, a mzda mi chodí hotově

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
22.6.21 11:48
@elepe12 píše:

To jak ti to vyplácí nikoho nezajímá. Strhne ti to rovnou účetní a o to ti dá míň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
22.6.21 11:49
@elepe12 píše:

Takže ty půjčky nejsou ani 100 tisíc? To jsi mohla mít už nějak splacené. Není to žádní hrozná suma. Teď se ti to kvůli tvé blbosti vyšplhá několikanásobně výš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22467
22.6.21 11:49
@elepe12 píše:

Oni tu mzdu strhnou od zaměstnavatele dřív než ti ji pošle. A to máš prázdný byt? Oni můžou zabavit všechno, klidně i nábytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1440
22.6.21 11:50
@elepe12 píše:

Zaměstnavatel bude vědět, že máš exekuci, takže „splátku“ jim odešle on a ty dostaneš jen to minimum co zbyde, hlavně to neřeš další půjčkou nebo se z toho nikdy nedostaneš, budeš se muset hodně uskromnit a splatit to co nejdřív a pak už si hlavně nic nepučuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17411
22.6.21 11:51

Najdi si tady nejbližší seriozní dluhovou poradnu. Ted hned tam zavolej, domluv si setkání a řeš to s nimi.

https://www.jakprezitdluhy.cz/…vych-poraden

Jesti budeš pokračovat v taktice mrtvého brouka, bude to čím dál tím horší.

Příspěvek upraven 22.06.21 v 11:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32869
22.6.21 11:51
@elepe12 píše:

Na tom nezáleží. Prostě v hotovosti dostaneš jen tu částku, která zbude po srážce.

Pokud tím teda nemyslíš, že děláš načerno.

Pokud normálně pracuješ, není moc pravděpodobné, že by šli k tobě domů. Ono to něco stojí, zabavovat movitý majetek. A ej předpoklad, že nci nemáš.

Nemůžeš prodat to, na co sis vzala ty půjčky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat