Reklama

Exekuce, posuzují mě i přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 10:20
Exekuce,posuzuje me i pritele?

Dobre rano.Mam u podniku urcite udruhy. Nemela sem moznost to nejak resit. A ted kdyz chci splacet, tak mi rekli, ze splatkovy kalendar nedelaji.Ze to mam uhradit cele. Jenze na to nemam.Pry je to v rizeni, a predpokladam, ze to bude u exekutora.Muj dotaz zni. Zijeme s pritelem spolu. Maji mi ze zakona nechat na platu nějakých 9tisic. Jenže…pritel si mysli, ze budeme posuzovany spolu, protoze spolu zijeme. Takze mi z výplaty pry zbyde prd.Tak jak to tedy

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19322 příspěvků 27.03.18 10:31

Tvoje dluhy, tvoje splátky. U manželství by to mohlo být jinak (SJM), u partnerů nikoliv ;)
JInak pokud to už leží u exekutora, napiš mu dopis, že se chceš dohodnout na splátkovém kalendáři. Zrovna dnes jsem se dozvěděla, že pokud to dáš exekutorovi písemně, tak to MUSÍ vzít v potaz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 10:35

Ahoj, to nevím, ale řeknu Ti, jak je to u nás.
Manžel má k výplatě základní mzdu plus diety ( na ty se nastesti nevztahuje exekuce). Máme tři děti, já jsem nezaměstnaná, manželovi( na děti ) k výplatě náleží necelých 5 tisíc odečet na děti a berou mu je kompletně celé! K výplatě na pásce má nějakých 9000. A je nás 5. Nikoho to nezajímá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 10:49

Psala sem primo na podniky.ty mi volali, a pry splatkovy kalendar nelze. Rikali, ze to je v rizeni a ze mam pockat.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16305 příspěvků 27.03.18 10:49
@Anonymní píše:
Manžel má k výplatě základní mzdu plus diety ( na ty se nastesti nevztahuje exekuce). Máme tři děti, já jsem nezaměstnaná, manželovi( na děti ) k výplatě náleží necelých 5 tisíc odečet na děti a berou mu je kompletně celé! K výplatě na pásce má nějakých 9000. A je nás 5. Nikoho to nezajímá.

Možná jako vás nezajímalo, že se mají dluhy platit. To víš, to bolí dlužníka i věřitele. Ale pokud jste se do dluhů dostali zásluhou někoho jiného, tak promiň. :mavam:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 27.03.18 11:01
@Anonymní píše:

zaprvé jste manželé, tam je to jinak, zadruhé - proč by to mělo někoho zajímat? měli jste platit včas, nedošlo by to do exekuce :think:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 27.03.18 11:14
@Anonymní píše:

tak si najdi práci

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama