Spolužadatel v Komerční bance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andromeda11
Nováček 3 příspěvky 27.03.18 10:13
spolužadatel v komerční bance

Ahoj maminky. Mám dotaz. Manželovi předschválili úvěr v komerční bance na 600 000,ale nad 300 000 je prý potřeba spolužadatel manželka (tedy já).Ne kvuli příjmům, já jsem na MD a manžel s příjmem na úvěr dosáhne. Jde o to, že jsme manželé. Nevíte, co přesně znamená spolužadatel? To je něco jako ručitel? A prověřují se i mé registry? Protože záznamy v registrech mám. Manžel má registry čisté. Děkuji za odpoved.

Reklama

Reakce:

swetr
Povídálka 16 příspěvků 27.03.18 11:03

Jste-li spolužadatelka, stanete se spoludlužníkem. Tedy budete s manželem bance dlužit společně a nerozdílně. To je o něco horší než ručitel, protože za ručitelem může banka přijít až tehdy, když dlužník nesplácí.

Zní to hrůzostrašně, ale jestliže jte manželé, tak je to víceméně jedno. Pokud nemáte rozdělený majetek, tak stejně za dluhy odpovídáte oba.

Andromeda11
Nováček 3 příspěvky 27.03.18 11:15

Děkuji. Mě se spíš jedna o ty registry. Manžel jako hlavní žadatel má registry čiste a já jako spoluzadatelka nám záznam v registru. Ma to vliv na schválení?

swetr
Povídálka 16 příspěvků 27.03.18 18:09

Záleží na bance. Ale do registrů se spíš dívat bude.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama