Extrémně silná menstruace a kusy sliznice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.5.22 06:46

Extrémně silná menstruace a kusy sliznice

Ahoj holky, neprošla jste si některá něčím podobným?? Dostala jsem léky (provera 5mg) 15 dni pauza a 10 dni brat 1× rano a 1× večer a takhle dokola podobu 3 měsíců. V pátek 6.5 to bylo poprvé co jsem to dobrala a hned v sobotu jsem dostala ms, do pondělí byla normální ale od pondělí mě šíleně bolí břicho (naposledy mě takhle bolelo před 4 roky, pak bolesti vymizely) a mám tak silnou ms, že mi tampon vydrží sotva hodinu + vylučuji kusy sliznice. Na gyn jdu až 15.7 s tím zda se to zlepšilo, protože dlouho dobu jsem měla třeba ms i 40 dni (ale slabou) a pak třeba 10 dni nic.
Takhle silnou menstruaci jsem v životě neměla a docela mě to děsí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
764
13.5.22 07:11

Tak zavolej na gyndu a zkonzultuj to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3055
13.5.22 07:16

Zavolej a určitě Ti poví…Jinak já měla takovou MS jednou jedinkrát, nevím co se tenkrát tělo zbláznilo :nevim: Nemohla jsem tehdy mít tampony, ale vložku jsem měla sotva 20 minut a musela okamžitě být nová, co chvíli ve sprše, jak to teklo, kusy sliznice…Myslela jsem tehdy, že snad vykrvácím…Byl to víkend, takže jsem čekala na pondělí a chtěla za dr., ale Srovnalo se to a bylo vše okej :nevim: Ale že padlo spousta balení…Snad budeš v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19656
13.5.22 07:23

Takové ms jsem mela běžně pred prvním těhotenstvím. Duvod byla hodně vysoká sliznice a krátká ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 07:50

Pokud by to mělo trvat delší dobu, tak si zajdi na gynekologii, píchnou ti tam injekci. Měla jsem to jednou extrémní, injekce nezabrala a pak jsem přijela do nemocnice prý za 5 minut dvanáct. Málem jsem vykrvácela a musela jsem rovnou na sál. Byl to nějaký nedostatek hormonu - estrogenu a ten způsoboval, že se sliznice neobnovila a pořád odlučovala.

• Citovat
  • Nahlásit
2221
13.5.22 12:20

Takovou ms jsem mela parkrat po druhem porodu, asi jak ty hormony nejsou uplne srovnany jeste. Ale jestli takhle krvacis silene od pondeli, tak uz bych volala na gyndu, ja to mela vzdy tak dva, tri dny max a hlavně bez vnejsich zasahu nejakych leku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat