Femara a pco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuz1206
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 13.02.19 14:17
femara a pco

Ahoj holky, zakládám novou skupinu jelikoz o femare toho moc napsano nebylo.

mam za sebou 6 mes s clostikem, 5 mes jsem otehotnela ale bylo z toho jen biotehot., po nastupu do caru a vsech moznych testech me byla zjistena hodnota amh 18- typicka pro pco…nyni stimuluju femarou, 12dc jsem mela jen 8mm folik, brala jsem 2 denne. v zahranici je teda femara dost casteji pouzivana nez v cr, napr hned po 2 mes neuspechu s clomidem se pristupuje na femaru..chci se tedy zeptat: komu jak zabrala a od kolik prasku denne?

Reakce:
dixisa
Závislačka 3737 příspěvků 13.02.19 19:05

Ahoj Zuzi já jsem sice měla Femaru jen jeden cyklus,ale folíky jsem dva a nakonec z něj jen jeden byl :).Možná si pamatuješ jak jsem to psala a ty jsi mi má to odpovídala :).Taky jsem brala 2 denně.Mela jsem je stejně velké ty folíky a nakonec byl z toho jen jeden dominantní.A jdeš teď zas někdy na folikumetrii?

zuz1206
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 14.02.19 08:50

@dixisa ja prave znam jen tebe:D…me to dal dr v caru, ze by to melo byt lepsi nez clostik…s clostikem jsem mela krasne foliky od 3 denne, tak uvidim..jdu znova na foliku zitra, to budu 16dc… :roll:

dixisa
Závislačka 3737 příspěvků 14.02.19 10:05

@zuz1206 Aha no je škoda,že to bere tak málo bab,ale vím ještě tak o jedné ještě,která to brala,ale nepodařilo se jí po ní otěhotnět až když neměla hormony otěhotněla :).Tak uvidíš zítra :palec:,držím palce :hug: :kytka:.

kattkaaa
Kecalka 392 příspěvků 14.02.19 10:15

Ahojky holky, já mám opačný problém, mám nízké AMH a Femaru jsem dostala. Měla jsem tři folikuly a dvě vajíčka. Myslim, že ji spíš předepisuje v moravských Carech, v českých carech ji dávat nechtějí. V diskuzi nízké AMH je poFemare několik miminek :)

zuz1206
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 14.02.19 10:20

@kattkaaa kaci, a kolik prasku denne jsi mela? a ovulka jaky den? nevim, asi na tom neco je, predepisuje ji i machac z OlM…v usa forech je tam dost zkusenosti, i na youtube:)

kattkaaa
Kecalka 392 příspěvků 14.02.19 10:27

@zuz1206 já měla 2 ráno a dva večer, mám to právě předepsané od Machace. Ovulku mám od 12-14 dne. Ale když jsem se na Femaru ptala v Caru v Čechách, tak mi říkali, že s ní nepracuji, že jen s clostikem nebo Tamoxifenem.

kattkaaa
Kecalka 392 příspěvků 14.02.19 10:29

@zuz1206 ještě jsem zapomněla zmínit, že dle mého Machac dává vždy 4 prášky denně. Z diskuze neznám žádné jiné dávkování :)

zuz1206
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 14.02.19 10:35

@kattkaaa ahaaa zajimave, a amh mas jake? kamaradka ma prave od nej 2 denne ale reaguje na to, takze asi nepotrebuje zvysit…jdu jeste zitra na ultz, ale moc pozitivne to nevidim, citim, kdyz mi tam neco roste:P :roll:

kattkaaa
Kecalka 392 příspěvků 14.02.19 11:01

@zuz1206 já mám AMH 0,14. Mám ale pravidelnou menstruaci a pravidelně ovuluju. On asi tu vyšší dávku dává nám s nízkým AMH.

zuz1206
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 14.02.19 11:07

@kattkaaa no me amh je 18 takze sakra by se ty vajecniky uz mohli rozjet :D

kattkaaa
Kecalka 392 příspěvků 14.02.19 13:16

@zuz1206 tak to každopádně :D, oni se rozjedou. Já myslala, že pco vaječníky mají spíš problém, že těch vajíček mají moc. Stimulaci hormony jsi ještě asi nezkoušela vid? Počkej až budes stimulovat, tak nebudeš vědět co s vajíčky :lol:

zuz1206
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 14.02.19 13:20

@kattkaaa zkousela jsem clostik, 6 mes, 3 denne a reakce byla krasna 4-5 mes, ale jen 5 mes pichla ovitrelle…no a ted po 3 mes pauzy femara, a nic…vsak femara je taky hormon nebo ne?:D

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >