Reklama

Fialový pupínek na rtu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lampicka11
Závislačka 3333 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 19:55
fialovy pupinek na rtu

Zdravím. Nejsem žádný plašan. Jen uz vic jak měsíc mam pupinek na hraně vnitřní a vnější strany rtu. Nekousla jsem se, neboli to a vsimla jsem si az ted..ma fialovou barvu. Na netu samozřejmě prez Googl rakovina rtu tak se desim v 25 :roll:
Muzu si v těhotenství to maznou genicialkou? Nebo co vy si myslíte? Diky

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 04.03.18 20:00

Ja mam taky takovy flicek na rtu.Dr.rikala ze se to obcas muze stat ale podle ni to neni nc vazneho jen kosmeticka chybycka.Taky jsem tehotna, takze se to bude resit az po porodu.Ale taky nejsem nijak stara je mi 27.

lampicka11
Závislačka 3333 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 20:08
@Kikulele píše:
Ja mam taky takovy flicek na rtu.Dr.rikala ze se to obcas muze stat ale podle ni to neni nc vazneho jen kosmeticka chybycka.Taky jsem tehotna, takze se to bude resit az po porodu.Ale taky nejsem nijak stara je mi 27.

To jsi mě uklidnila… Na netu hrozny scénáře. Já jsem 20tt tak snad je to jen kosmetická vada :mrgreen:. To ti řekla obvodacka nebo na kožním?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 04.03.18 20:14

@novakova.t ja jsem ve 21tt :).A rikala me to kozarka. Verim ji, tak snad by to rekla kdyby to bylo spatny.Mam se k ni obednat az prestanu kojit. A podivame se na to pry, tak verim ze to bude v poradku. :)

lampicka11
Závislačka 3333 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 20:51
@Kikulele píše:
@novakova.t ja jsem ve 21tt :).A rikala me to kozarka. Verim ji, tak snad by to rekla kdyby to bylo spatny.Mam se k ni obednat az prestanu kojit. A podivame se na to pry, tak verim ze to bude v poradku. :)

Diky moc za uklidnění :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 04.03.18 20:55

Jop, hemangiom. Poprvé se mi udělal asi 2mesice po porodu, nekousla jsem se nic. Na kožním mě poslali na plastickou chirurgii, že se to dá odstranit laserem. Nechtělo to zmizet :zed: byla jsem na tom laseru tak 10-15× už nevím… Nechala jsem tam tak 8tis :zed: ale mám to pryč! :lol: měla jsem to úplně malinké ale prej to bylo vevnitř. V prvním trimestru se mi udělal na druhé straně rtu, ještě mi to ošetřili ale pak se to udělalo zas a už mi to ve druhém nikdo neošetril. Mám před porodem a téměř to zmizlo samo :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama