Fialový pupínek na rtu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 04.03.18 19:55
fialovy pupinek na rtu

Zdravím. Nejsem žádný plašan. Jen uz vic jak měsíc mam pupinek na hraně vnitřní a vnější strany rtu. Nekousla jsem se, neboli to a vsimla jsem si az ted..ma fialovou barvu. Na netu samozřejmě prez Googl rakovina rtu tak se desim v 25 :roll:
Muzu si v těhotenství to maznou genicialkou? Nebo co vy si myslíte? Diky

Reklama

Reakce:

Kikulele
Kecalka 500 příspěvků 04.03.18 20:00

Ja mam taky takovy flicek na rtu.Dr.rikala ze se to obcas muze stat ale podle ni to neni nc vazneho jen kosmeticka chybycka.Taky jsem tehotna, takze se to bude resit az po porodu.Ale taky nejsem nijak stara je mi 27.

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 04.03.18 20:08
@Kikulele píše:
Ja mam taky takovy flicek na rtu.Dr.rikala ze se to obcas muze stat ale podle ni to neni nc vazneho jen kosmeticka chybycka.Taky jsem tehotna, takze se to bude resit az po porodu.Ale taky nejsem nijak stara je mi 27.

To jsi mě uklidnila… Na netu hrozny scénáře. Já jsem 20tt tak snad je to jen kosmetická vada :mrgreen:. To ti řekla obvodacka nebo na kožním?

Kikulele
Kecalka 500 příspěvků 04.03.18 20:14

@novakova.t ja jsem ve 21tt :).A rikala me to kozarka. Verim ji, tak snad by to rekla kdyby to bylo spatny.Mam se k ni obednat az prestanu kojit. A podivame se na to pry, tak verim ze to bude v poradku. :)

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 04.03.18 20:51
@Kikulele píše:
@novakova.t ja jsem ve 21tt :).A rikala me to kozarka. Verim ji, tak snad by to rekla kdyby to bylo spatny.Mam se k ni obednat az prestanu kojit. A podivame se na to pry, tak verim ze to bude v poradku. :)

Diky moc za uklidnění :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 04.03.18 20:55

Jop, hemangiom. Poprvé se mi udělal asi 2mesice po porodu, nekousla jsem se nic. Na kožním mě poslali na plastickou chirurgii, že se to dá odstranit laserem. Nechtělo to zmizet :zed: byla jsem na tom laseru tak 10-15× už nevím… Nechala jsem tam tak 8tis :zed: ale mám to pryč! :lol: měla jsem to úplně malinké ale prej to bylo vevnitř. V prvním trimestru se mi udělal na druhé straně rtu, ještě mi to ošetřili ale pak se to udělalo zas a už mi to ve druhém nikdo neošetril. Mám před porodem a téměř to zmizlo samo :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama