Fialový pupínek na rtu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 19:55
fialovy pupinek na rtu

Zdravím. Nejsem žádný plašan. Jen uz vic jak měsíc mam pupinek na hraně vnitřní a vnější strany rtu. Nekousla jsem se, neboli to a vsimla jsem si az ted..ma fialovou barvu. Na netu samozřejmě prez Googl rakovina rtu tak se desim v 25 :roll:
Muzu si v těhotenství to maznou genicialkou? Nebo co vy si myslíte? Diky

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 04.03.18 20:00

Ja mam taky takovy flicek na rtu.Dr.rikala ze se to obcas muze stat ale podle ni to neni nc vazneho jen kosmeticka chybycka.Taky jsem tehotna, takze se to bude resit az po porodu.Ale taky nejsem nijak stara je mi 27.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 20:08
@Kikulele píše:
Ja mam taky takovy flicek na rtu.Dr.rikala ze se to obcas muze stat ale podle ni to neni nc vazneho jen kosmeticka chybycka.Taky jsem tehotna, takze se to bude resit az po porodu.Ale taky nejsem nijak stara je mi 27.

To jsi mě uklidnila… Na netu hrozny scénáře. Já jsem 20tt tak snad je to jen kosmetická vada :mrgreen:. To ti řekla obvodacka nebo na kožním?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 04.03.18 20:14

@novakova.t ja jsem ve 21tt :).A rikala me to kozarka. Verim ji, tak snad by to rekla kdyby to bylo spatny.Mam se k ni obednat az prestanu kojit. A podivame se na to pry, tak verim ze to bude v poradku. :)

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 20:51
@Kikulele píše:
@novakova.t ja jsem ve 21tt :).A rikala me to kozarka. Verim ji, tak snad by to rekla kdyby to bylo spatny.Mam se k ni obednat az prestanu kojit. A podivame se na to pry, tak verim ze to bude v poradku. :)

Diky moc za uklidnění :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 04.03.18 20:55

Jop, hemangiom. Poprvé se mi udělal asi 2mesice po porodu, nekousla jsem se nic. Na kožním mě poslali na plastickou chirurgii, že se to dá odstranit laserem. Nechtělo to zmizet :zed: byla jsem na tom laseru tak 10-15× už nevím… Nechala jsem tam tak 8tis :zed: ale mám to pryč! :lol: měla jsem to úplně malinké ale prej to bylo vevnitř. V prvním trimestru se mi udělal na druhé straně rtu, ještě mi to ošetřili ale pak se to udělalo zas a už mi to ve druhém nikdo neošetril. Mám před porodem a téměř to zmizlo samo :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >