Firkon nebo Camarelo Q12?

Lucka21
4.3.10 09:17

Firkon nebo Camarelo Q12?

Ahojík , chtěla jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s kočárky od firmy Firkon nebo Camarelo (ještě mi připadá značka Tako )Ne moc drahý kočárek cca do 10 000,– ? Hrozně se bojím že je málá korbička v hlubokým kočárku a já nevím zda se mi pak v zimě mimí vejde , jelikož mám termín v červnu?:-( chtěla jsem aby kočárek měl nafukovací kola přední otáčecí a aby to byla čtyřkolka s trojkobinací.Nejsem náročná?:-(Prosím za rady děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Firkon Verano?

Přidejte zkušenost s Firkon Verano
Napsat příspěvek

Reakce:

132
4.3.10 09:26

Ahoj, tak já mám Firkon Verano, přední otočná kola, máme to i s autosedačku a sporťákem asi za 9500kč a zatím jsem moc spokojená. Malá je taky v červnu narozená a zatím jezdíme v hlubokém.A to je dost dlouhá. Korbička je prostorná. Klidně bych do něj šla znovu. Dobrý obchd na Firkony je na www.batolatko.cz. S tím druhým zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucka21
4.3.10 09:35

no já právě bydlím i kousek od Tuchlovic kde je prodávají tak bych chtěla v sobotu se tam podívat tad jim tam prej přišlo i nové zboží , děkuji moc já jsem se bála hlavně té korbičky zda se tam vejde mimí i s Fusakem:-(

• Nahlásit
  • Citovat
132
4.3.10 09:44

Vejde sice už jen tak tak ale fakt je dlouhá už má 76cm. Tak si tam zajeďte jsou tam moc milí a poradí. A ten kočárek už je s veškerou výbavou tak nemusíš nic dokupavat. Jen zimní vložku jsme dokupovali.Myslím že budeš spokojená. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucka21
4.3.10 09:45

Děkuji moc za radu:-) :dance: už se těším:-)

• Nahlásit
  • Citovat
9552
4.3.10 10:15

mam firkon verano, mala se narodila 2/7 a jsme v hluboke korbe i s velkym berankovym fusakem dotedka a to je mala dlouha a celkove velka:)
i cena je super, ja jsem s kocarem moc spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
4.3.10 17:26

Měla jsem Firkon vector 3air. Byla jsem s ním moc spokojená. V hluboké korbě jsme jezdili dlouho, protože je fakt hóóódně prostorná. Malej je v létě, takže s osmiměsíčním miminem v kombinéze a ve fusaku. Jezdilo se mi dobře a nic se neporouchalo. Prodávala jsem ho kamarádce a ta byla taky spokojená. Brzy ho bude taky předávat (to už bude na třetí dítě) a je pořád v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama