Genitální opar v těhotenství - léčba a příznaky

4.5.17 20:42

Genitální opar v těhotenství-léčba a příznaky

Ahoj holky, potřebovala bych radu ;)
Jsem těhotná v 17.týdnu a dnes mi doktor potvrdil genitální opar. Měla jsem ho i před těhu, vypadal jako afty v puse.Dnes trochu jinak..Chtěla bych vědět-1.-jestli jste používaly mast Herpesin? Napsal mi ji lékař. V lékárně mi řekli, ze to není zrovna ideální v těhu.. 8o… 2.-při prvním výsevu oparu můžou být celkové chřipkové příznaky apod..Pak už by to mělo být lepší. Ja si teď vůbec nemůžu uvědomit jak jsem to měla při opakování :zed:.Poraďte mi holky, máte i při opakování kromě bolení samotného oparu i jiné příznaky??Mě teď totiž opravdu bolí i tříslo na straně oparu a nevím jestli je to normální 8o. Jsem těhotná poprvé a o miminko se bojím…Moc vám děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

755
4.5.17 22:08

Nebojte se, muj gynekolog na opar Herpesin normalne doporucuje, i kdyz v pribalovem letaku se myslim pise, ze na gen. opar vhodny neni. Nebezpecny je opar v tehotenstvi, pokud ho mate uplne poprve, pokud se jiz opakuje, tak neni. Pak nesmite mit opar u porodu a minimalne 10 dni pred porodem, jinak jdete na cisarsky rez, miminko nesmi do styku s oparem prijit.
Jsou tady na toto tema diskuze, tak pohledejte. Hlavne se snazte nenervovat, stres opar zhorsuje…
Takze opravdu klid, jsou mnohem vetsi komplikace v tehotenstvi, rikejte si, ze nejste jedina, kdo jim v tehotenstvi trpi, chapu, ze je to neprijemne…hodne stesti :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
4.5.17 22:10

S tim trislem, to nevim, ale pry cim mate opar casteji, tim by priznaky a bolestivost mely byt mensi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 22:33

Moc dekuju za odpověď ;) stejně mi to nakonec nedalo a zavolala jsem na gyndu a tam mi řekli, ze pokud probíhá nějaký virový zánět, jsou zduřené uzliny úplně běžné a časté…A je jedno jestli je to poprvé nebo po X-té ;)…Navíc jsem si to nechala rozjet, protože jsem nevěděla včera co na to můžu v těhu dávat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.17 13:38

Ahoj holky jsem v 11 tydnu a udelal se mi vaginalni opar…delal se mi uz driv ale i tak s4 bojim…myslite ze nic nehrozi…?ja se bojim???dekuji kdyztak muj mail..****@gmail.com

edit admin - odstraněna kontaktní adresa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
28.11.17 13:48
@lucinka 007 píše:
Ahoj holky jsem v 11 tydnu a udelal se mi vaginalni opar…delal se mi uz driv ale i tak s4 bojim…myslite ze nic nehrozi…?ja se bojim????dekuji kdyztak muj mail..luckasabrtova@gmail.com

Je nebezpecny jen pri porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
1079
28.11.17 14:41

@lucinka 007 Neboj, když to není poprvé, co máš nějaký opar a není to spojené s horečkou, tak nemusíš mít obavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.17 19:39

Holky dekuji:)mazu herpesinem ale svedi to priserne:)uz aby zase zmizel:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
29.11.17 04:55
@lucinka 007 píše:
Holky dekuji:)mazu herpesinem ale svedi to priserne:)uz aby zase zmizel:)

Nejlepsi na opary je olej z 31 bylin od justu. Vsechny masti z lekarny jsou k nicemu. Tenhle olej ti to rychle vyleci. Kdyz se mi zacne delat a hned mazu,,31,, ani se neudela. Manzelovi se ztratil do 2.dne.

• Nahlásit
  • Citovat
755
29.11.17 10:47

Jak pisou holky, bud klidna, pokud se neudelal poprve, neni nebezbecny…Z masti Zovirax Duo, nebo Vectavir. Urcite to musis rict gynekolozce, v nekterych porodnicich nasadi tesne pred porodem prasky na opar, aby se neobjevil pred porodem, jinak musis na cisare…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama