Gesslein - Vision S

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Máte zkušenost s Gesslein Future?

Přidejte zkušenost s Gesslein Future
Napsat příspěvek
Velikost písma:
7
18.3.07 16:23

stabilita?

Ahojte dievcata.
Mate uz niektora Gesslein Vision S doma? Ako je na tom so stabilitou? Kamaratka mi hovorila, ze si ho nejaka jej znama kupila (ktora mala pred tym Future) kvoli skladnejsiemu podvozku a je dost sklamana zo stability, ze sa s nim zle jazdi a dieta ked sa naklana von z kocika …

Ja som uvazovala doteraz nad Future, ten je vraj super, az na tu vahu. Ale manzelovi sa stvokolesovy nepaci, tak by som chcela asi trojkolku. Ja som sice Vision S v obchode skusala, nie je to ktovie co s tou stabilitou a to tam este ani dieta nebolo. Tak neviem. Ale su to velmi kvalitne kociky a do inej znacky by som asi nesla.
 Elin

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1493
19.3.07 13:51

Ahoj holky,
dnes mi přišel Vision S a upřesním, jak je to s těma kolama … přišel mi už s nafukovacíma zadníma, ale to přední menší otočné kolo je plastové potažené polyuretanem.

Na pohled je pěkný, risk koupě naslepo přes internet se vyplatil :) … tak můžete cca za týden očekávat slíbené WWW stránky o kočárku, kde ho důkladně nafotím a popíšu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.07 21:31

Odpověď pro Katrinku

Katrinka píše:
Ahoj holky,
stal se nám takový problém, sešli se nám 2 trojkolky Gesslein VISION S úplně stejné barvy! Jsem zoufalá co teď s tím, náhodou neplánujete některá koupit tento kočárek?Kočárek je úplně nový!!! Mám veškeré doklady + záruční list. Přikládám barvu kočárku. Doplňky jsou pláštěnka + originál nánožník + taška na miminko od narození. Dovezu zdarma po celé ČR. Cena 13 000 Kč vč. veškerých doplňků a dopravy

Ahoj Katrinko,
nejsem zaregistrovaná,jsem tady nová.Už jsem Ti psala ohledně kočárku,který chceš prodat,co se Vám sešly dva Gesslein Vision S.Je ještě pořád volný?My si chceme totiž tento typ kočárku kupovat.Také jsem ho na strankách inzerce v mimibazaru nenašla.Kdyžtak pošli případný kontakt,aby jsme se mohly domluvit.Můj meilík je mrozky@tiscali .cz Díky móóc za odpověď-Hana Rokosová

  • Citovat
  • Upravit
91
20.3.07 11:22

Ahoj,

už je asi pryč, že jo? Ach jo. No kdyby náhodou nabídka platila, tak prosím prosím, určo bych měla zájem.

Lenka

PS: Holky nevíte co se děje se stránkami „ekocarky“? Už se na ně hrozně dlouho nemůžu dostat. :o(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1493
22.3.07 11:21

Ahoj holky,
jelikož u kočárku teď reklamuju přední kolo (něco mi v něm rachtá, příští týden mi má přijít nové), tak se moje WWW stránky o něco zpozdí - hádám, že bych je mohla mít na internetu 1.4. Bez toho kola by to na fotkách nevypadalo dobře :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8041
22.3.07 19:47

ahoj deimoško,tak to mě s tím kolečkem teda mrzí,to je pech co?
Snad ti ho pošlou co nejdřív.....
hele,je ta konstrukce tvého kočárku stejně matně stříbrná jako u future? Vím,že už jsem se na to ptala,ale to jsme to porovnávali jen z fotek na netu a pak mi posílala fotečky Klárečka,co ho byla okouknout v krámě a tam se mi zdála taky matná :roll:
Já jsem totiž viděla na Kladně maminku s Future a hned mě oslnila ta krásná konstrukce v kombinaci s tmavým potahem korbičky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1493
22.3.07 20:04

Ahoj Denny,
nové kolečko mi pošlou co nejdřív (hned jak jim dorazí to, co jsem jim poslala - tak doufám, že mi v pondělí, nejdéle v úterý přijde a pak kočárek někdy zkusím nafotit). Ono nemělo nějak extra velkou závadu, jen to vypadalo, jako by uvnitř kola uvízl malý kamínek a ten tam při jízdě trochu chrastil.
Podvozek je matný kov (odstín hliníku), navíc pokrytý tenkou vrstvou laku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.3.07 14:35

ahoj holky,
tak ja mam gesslein vision doma od minuleho tydne a sem z nej nadsena. Kola mame zadni nafukovaci a predni to plnene. Se stabilitou jste me trochu zmatly,pani nas ujistovala,ze to maji hrozne vymakane a ze stabilita je naprosto ok.Jedine kdy je treba davat pozor kdyz clovek jede do kopce a razoven do zatacky,ale jinak by snad problem byt nemel Nekdo tady psal ze je zklamany z fotek co si nechal poslat,pozor na barvy,je to snad jediny kocar,ktery muze pri spatne zvolene (je to vec vkusu) kombinaci vypadat uplne priserne a naopak v jinych barvach bezvadne.Bohuzel mam zkusenost ze na prodejnach,maji vetsinou naprosto preplacane barvy. Vyrobce mi usil kombinaci kterou na strankach nenabizi a to i s vloznou taskou,presne tak,jak sem si rekla:)

  • Citovat
  • Upravit
1493
28.3.07 11:29

Chjo, tak nové kolečko budu mít až ve čtvrtek (dorazilo dneska, ale pošta místo toho, aby mi to doručila, tak jenom vhodila do schránky papírek na vyzvednutí balíku, jako že mě nezastihli … a to jsem v tu dobu byla doma :evil: ).

Takže ty internetové stránky dám na net až 7.4. - už je mám obsahově skoro hotové, jenom chybí doplnit fotky. Pak musím mít ještě nějaký čas na testování kočárku v terénu, abych mohla dát na stránky zkušenosti z jízdy.

Jinak ta stránka ekocarky.cz nefunguje už asi od půlky února :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.3.07 15:33

Kdyby jste nekdo prodával kočárek zn.GESSLEIN

Ahoj Holky,
kdyby jste někdo prodával kočárek dvojkombinaci zn.GESSLEIN VISION S nebo třeba čtyrkolku FUTURE,TREND atd…tak dejte prosím vědět na email.adresu mrozky@tiscali.cz Předem díky,mějte se všichni.Zdraví Hanka R.

  • Citovat
  • Upravit
1493
7.4.07 18:56

Ahoj holky,
jak jsem slíbila, stránka o kočárku Gesslein Vision S je už na webu - dala jsem ji na http://www.kfy.tul.cz/…S/index.html Je tam spousta fotek kočárku jako celku i detailů.
Ještě to není finální verze. Dál budu dolaďovat, přidávat informace, upravovat …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1493
20.4.07 22:20

Ahoj holky,
kdyby se teď někdo pokoušel dobouchat na moje internetové stránky, tak nefungují :( … měli jsme ve městě výpadek proudu a server, na kterém jsou umístěné, zatím nikdo nezapnul … a jelikož je pátek, tak předpokládám, že to zapnou až v pondělí 23.4. … achjo …
Ale třeba se překonají a zapnou to už o víkendu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
27.11.11 11:59

kocarek Gesslein Vision

Dobry den, mam zajem o koupi kocarku Gesslein Vision, rada bych ho ale nejdrive videla a trochu si vyzkousela. Jsem z Brna, nevi nekdo jestli existuje obchod kde by ho meli a nebo nezna nekdo nekoho kdo ho vlastni a mohl by mi ho ukazat? Brno blizke okoli, popr. Letovice, Kunstat na Morave, Boskovice. Dekuji za kazdou odpoved.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
5.1.14 21:43
@deimoska píše:
Denny: já jsem neviděla v reálu ani Vision S, ani Future, takže to nemůžu posoudit. Koukala jsem na fotky na stránkách výrobce a tam mi připadá, že má obojí teplý odstín polomatného kovu. Ale podle fotek to v podstatě nepoznám - na každé fotce jiné :( Čistě teoreticky by asi povrch podvozku měl ladit s kolama, a kola se zdají být společná.

Dobrý den, jak jste s kočárem byla spokojena? Je ta trojkolka stabilní? A jak se sní jezdí? Děkuji za info.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1493
10.1.14 23:12
@akitka4 píše:
Dobrý den, jak jste s kočárem byla spokojena? Je ta trojkolka stabilní? A jak se sní jezdí? Děkuji za info.

Ahoj,
kočárek používám dodnes - již 7 let. Vozí už 4. dítě a za tu dobu provozu na jeho vzhledu ani funkci nejsou žádné vady. Takže zpětně kočárek hodnotím jako velmi kvalitní. Samozřejmě je méně stabilní než čtyřkolky, ale se správnou technikou jízdy se to dá zvládnout. Oproti čtyřkolce je potřeba méně síly na jeho ovládání (např. zatáčení apod.), méně pohodlné je najíždění na obrubníky, nástup do MHD. Na nakloněné rovině se musí kočárek držet oběma rukama, může hrozit jeho převrácení.
Stejně by se asi jezdilo s čtyřkolkou, která má obě přední kola otočná, ale tam by mohl být problém při jízdě ve sněhu, kdy si každé kolo chce jet jinam. S tříkolkou se ve sněhu jezdilo celkem dobře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala