Herbalmed Hot drink při kojení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denyliah
Povídálka 12 příspěvků 14.04.18 15:55
Herbalmed Hot drink při kojení

Ahojky, jsem týden po porodu a imunita šla rapidně dolů.. jelikož plně kojím.. nemůžu do sebe rvát co se mi zamane.. v lékárně mi doporučili Herbalmed Hot Drink od Dr. Weisse.. podle složení je to opravdu přírodní, samá bylinka a můžou těhotné i kojící.. jenže mezi bylinkama se objevila i máta, která by se při kojení neměla konzumovat, protože údajně zastavuje tvorbu mléka :think: ???? tak teď opravdu nevím, co s tím.. ten čaj mi ale příjde, že mi pomohl.. už mi není tak těžko na průduškách :think:

Reklama

Reakce:

Denyliah
Povídálka 12 příspěvků 15.04.18 14:50

Nikdo nic?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama