Reklama

Hlásí se stáž na ÚP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 18:55
Hlásí se stáž na ÚP?

Zdravím všechny, hlásí se stáž na ÚP? Dělám ji bez nároku na mzdu. Nikde na netu jsem k tomu nic nenašla a zbytečně se mi na pracák nechce. (Aby mi něco nenabízeli, stačí jednou za měsíc).

Reklama

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13242 příspěvků 26.08.18 19:07
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, hlásí se stáž na ÚP? Dělám ji bez nároku na mzdu. Nikde na netu jsem k tomu nic nenašla a zbytečně se mi na pracák nechce. (Aby mi něco nenabízeli, stačí jednou za měsíc).

Nenapsala jsi, jestli jsi v evidenci uchazečů o zaměstnání. Proč bys jinak musela cokoliv hlásit na ÚP? Co máš s ÚP společného?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:10
@eumedon píše:
Nenapsala jsi, jestli jsi v evidenci uchazečů o zaměstnání. Proč bys jinak musela cokoliv hlásit na ÚP? Co máš s ÚP společného?

Jsem v evidenci.

eumedon
Extra třída :D 13242 příspěvků 26.08.18 19:11
@Anonymní píše:
Jsem v evidenci.

Aha. No, aby tě tam nechytil Inspektorát práce a nepovažoval to za práci na černo!

eumedon
Extra třída :D 13242 příspěvků 26.08.18 19:13

https://www.epravo.cz/…-100528.html

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:13
@eumedon píše:
Aha. No, aby tě tam nechytil Inspektorát práce a nepovažoval to za práci na černo!

Mám smlouvu,je to od ministerstva. Tak asi nahlásit :nevim:

eumedon
Extra třída :D 13242 příspěvků 26.08.18 19:14
@Anonymní píše:
Mám smlouvu,je to od ministerstva. Tak asi nahlásit :nevim:

Radši asi jo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:15

Ale to je Studentská stáž. Já nejsem student.

eumedon
Extra třída :D 13242 příspěvků 26.08.18 19:26
@Anonymní píše:
Ale to je Studentská stáž. Já nejsem student.

Jasně, ale jako uchazeč o zaměstnání potřebujete být tím spíš krytý. Studentskou stáž bez papírů odskáče v případě kontroly z IP zaměstnavatel, pokud tam nachytají uchazeče o zaměstnání, tak to odskáče i ten uchazeč sankčním vyřazením. Vzít si z toho můžete to řešení.

eumedon
Extra třída :D 13242 příspěvků 26.08.18 19:28
@Anonymní píše:
Mám smlouvu,je to od ministerstva. Tak asi nahlásit :nevim:

Smlouvu z ministerstva? O té stáži?

Ono asi bude nejlepší, když svou situaci popíšete pořádně a pak vám někdo poradí. třeba i na ÚP. To je na prd, to takhle dávkovat po kouskách. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama