Hlásí se stáž na ÚP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 18:55
Hlásí se stáž na ÚP?

Zdravím všechny, hlásí se stáž na ÚP? Dělám ji bez nároku na mzdu. Nikde na netu jsem k tomu nic nenašla a zbytečně se mi na pracák nechce. (Aby mi něco nenabízeli, stačí jednou za měsíc).

Reakce:
eumedon
Extra třída :D 13958 příspěvků 26.08.18 19:07
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, hlásí se stáž na ÚP? Dělám ji bez nároku na mzdu. Nikde na netu jsem k tomu nic nenašla a zbytečně se mi na pracák nechce. (Aby mi něco nenabízeli, stačí jednou za měsíc).

Nenapsala jsi, jestli jsi v evidenci uchazečů o zaměstnání. Proč bys jinak musela cokoliv hlásit na ÚP? Co máš s ÚP společného?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:10
@eumedon píše:
Nenapsala jsi, jestli jsi v evidenci uchazečů o zaměstnání. Proč bys jinak musela cokoliv hlásit na ÚP? Co máš s ÚP společného?

Jsem v evidenci.

eumedon
Extra třída :D 13958 příspěvků 26.08.18 19:11
@Anonymní píše:
Jsem v evidenci.

Aha. No, aby tě tam nechytil Inspektorát práce a nepovažoval to za práci na černo!

eumedon
Extra třída :D 13958 příspěvků 26.08.18 19:13
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:13
@eumedon píše:
Aha. No, aby tě tam nechytil Inspektorát práce a nepovažoval to za práci na černo!

Mám smlouvu,je to od ministerstva. Tak asi nahlásit :nevim:

eumedon
Extra třída :D 13958 příspěvků 26.08.18 19:14
@Anonymní píše:
Mám smlouvu,je to od ministerstva. Tak asi nahlásit :nevim:

Radši asi jo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:15

Ale to je Studentská stáž. Já nejsem student.

eumedon
Extra třída :D 13958 příspěvků 26.08.18 19:26
@Anonymní píše:
Ale to je Studentská stáž. Já nejsem student.

Jasně, ale jako uchazeč o zaměstnání potřebujete být tím spíš krytý. Studentskou stáž bez papírů odskáče v případě kontroly z IP zaměstnavatel, pokud tam nachytají uchazeče o zaměstnání, tak to odskáče i ten uchazeč sankčním vyřazením. Vzít si z toho můžete to řešení.

eumedon
Extra třída :D 13958 příspěvků 26.08.18 19:28
@Anonymní píše:
Mám smlouvu,je to od ministerstva. Tak asi nahlásit :nevim:

Smlouvu z ministerstva? O té stáži?

Ono asi bude nejlepší, když svou situaci popíšete pořádně a pak vám někdo poradí. třeba i na ÚP. To je na prd, to takhle dávkovat po kouskách. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >