Kamkoli procházíme se v centru a pak jdeme na zakusek
A chodíte i do Komenského parku.
Jeste jsme tam nrbyly
Tak tam mužem vyrazit společně. A stavit se do dětského ráje na kávu nebo na čaj
To můžeme to je dobry nápad
Tak si pískem a domluvíme se
Urcite ale muzu az příští týden nevadí? Ale napíšeme si
Vůbec nevadí:-). Tak se zatím měj
Ty taky a příští týden si nápisem
Zadejte prosím "WEBDIO":
Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Zde můžete vožit obrázek/ fotku, který je umístěn na internetu a znáte jeho adresu.
Pro vložení vlastních fotek, které máte ve svém počítači, klikněte na tlačítko “Přidat obrázky” pod příspěvkem.
Zde můžete vložit odkaz na video, které je umístěno na YouTube.
Mgr. Lucie Machová
Dobrý den, mám takový problém, co se týká intimního života. Máme 4letého syna, je živý a zvědavý až velmi. S manželem jsme pravidelně před pár... Odpověď
Dobrý den, už nevím, na koho se obrátit, protože po narození syna mám problémy s manželovou rodinou. Tchyně s tchánem jsou v celku hodní lidé,... Odpověď
Dobrý den, přečetla jsem si Vaši odpověď týkající se stejného tématu, něco mě oslovilo, ale pořád nemohu uchopit svoji situaci tak, abych se... Odpověď
Dobrý den. Ani nevím, kde začít. Zkusím to vzít polopaticky. Rok a čtvrt se snažíme s manželem o miminko. Před snažením jsem řešila potíže s... Odpověď
Dobrý den, jsem skoro rok po porodu, ale vůbec si mateřství neužívám. Je to pro mě takové přežívání a přečkávání. Narodila se mi předčasně... Odpověď
Kamkoli procházíme se v centru a pak jdeme na zakusek