Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Doma se ti to neztratí
já si jen koupila těhotenský kalhoty, protože jak se ochladilo, tak abych měla záda a břicho ještě ve větším teple
Právě on je přítel Honza, jeho otec taky a i jeho děda byl Honza, tak v tom pokračuje, jinak já bych po sobě jméno nedala. Mi jsme se nemohli shodnout na jméně kdyby to byla holčička, nakonec se to naštěstí vyřešilo, ale byl to boj ![]()
Neztratí, to máš pravdu. ty kalhoty nebo aspoň ten pás, to je určitě dobrý. no nám se pro holčičku oběma líbí třeba terezka, ale myslím že je fakt ještě brzo
jinak se taky obecně na jménech moc neshodnem, tak uvidíme, však on pak poleví
![]()
Taky jsme měli v plánu Terezku, ale nakonec jsme vybrali Nikolu, ale byl to boj se shodnout na jménu
ty kalhoty jsou dobrý no, mám aspoň břicho pěkně v teple a nejde ani poznat že jsou těhotenský ![]()
Ahoj do Třebíče!
Posílám pozvánku do skupiny Maminky Třebíč, Náměšť a okolí.
Může se hodit, když
Příjemné povídání přeje
admin Monika ![]()