Hledám kamarádku na mateřské z Hradce Králové a okolí

6
14.1.15 18:22

Hledám kamarádku na mateřské z Hradce Králové a okolí

Ahoj, je mi 25 let a bydlím nedaleko Hradce Králové. Jsem doma s 8 měsíčním prckem. Všichni jsou přes den v práci a nám je doma smutno. Hledám pohodovou kamarádku na popovídání a tak :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5499
14.1.15 18:27

@siiisa ahoj :mavam: hlasíme se s téměř půlroční, taky kousek od HK :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
14.1.15 18:34

Ahoj, taky by se mi někdo poblíž hodil na pokec
jsem ze Syrovátky
a vy jste odkud přesně holky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5499
14.1.15 18:41

@petramrk Nene, Syrovátka?? :) to mám 5 min z domu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
14.1.15 19:41

@Barborkaa26 tak a teď mám hádat, kdo můžeš být? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5499
14.1.15 19:44

@petramrk tak hádat je asi zbytečné :) kdo jsi ty? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
14.1.15 19:47

@Barborkaa26 tak podle podpisu by se dalo typnout - dvě děti - jedno už chodí do školky do Dobřenic (je to Anička) a druhé dítko David
bydlím směrem na Osice v dvougeneračním domku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5499
14.1.15 19:50

@petramrk já spíš přemýšlím, jestli znám někoho takového ze Syrovátky :) jsi rodilá?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
14.1.15 20:00

@Barborkaa26 nene, přistěhovali jsme se - tak tři roky zpátky
a ty jsi přímo ze Syrovátky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5499
14.1.15 20:02

@petramrk nn, z Roudnice :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
14.1.15 20:03

@Barborkaa26 no tak to je kousek
a bylas tu v posledních letech na nějakém dětském dni?
tam chodíme hodně, občas taky na fotbal :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5499
14.1.15 20:12

@petramrk na dětském dni nee, ještě tedy :) máme ještě prcka, téměř půlroční holčičku :) jinak pravidelně chodíme na domácí fotbalové zápasy, kvůli tatínkovi :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
14.1.15 20:19

Takže to je možné, že jsme se již viděli :)
já koukala, že máte skoro půlroční :)
a takové hezké datum narození

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5499
14.1.15 20:21

@petramrk hezké datum má, ale byl o 14 dní dřív :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
14.1.15 20:34

@Barborkaa26 tak to jde, o 14 dní - někdo to ani nepovažuje za dřív :)
moje první dítko se narodilo mezi termínama - ty byly: 2 a 7.8.2011 a malá je 4.8., kluk měl jen jeden termín 4.8. 2013 a v ten se i vyloupnul (ale vyvoláváním) - no a jejich tatínek je 4.5. a děda (taťka taťky) 4.6. - takže nějak nemůžu zapomenout na nikoho narozky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová