Hledám kamarádku - Nový Jičín

48
3.5.18 06:43

Hledám kamarádku - Nový Jičín

Ahojte :-),
hledám kamarádku z Nového Jičína nebo okolí na pokec či procházky, která čeká miminko nebo už dítě/děti má :-).
Přistěhovala jsem se do Nového Jičína a nikoho tu neznám, v srpnu se nám narodí malá, tak bych byl velice ráda za kamarádku.
Vendula

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
163
8.12.18 18:05

@vendys2277 ahojky ,taky hledam kamaradku na pokec prochazky mam 23 let a 14 mesicniho syna .Tak pokud bys mela zajem se seznamit budu rada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
3.1.19 20:09

@Lucie4B ahoj 🙂 promin ze pisu az ted, ale moc sem nechodim 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.19 00:11

@Lucie4B @vendys2277
AhoJ holky, ráda bych se k Vám přidala. :) Jsem původně z Brna,je mi 23let a tak tady moc lidi neznám. Čekám mimco a za pár měsíců už bude tady s námi, ráda bych nekdy zašla na kafe,pocházKu, pokec či do parku ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
9.1.19 14:13

@martanetka ahojky já budu jedině ráda. Taky nikoho tu nemám. Pokud chceš můžeme se klidně schazet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
10.1.19 08:21

@Lucie4B @martanetka ahoj holky ráda zajdu ven 🙂 momentálně sem az do 27.1. U rodičů na valašsku, ale jak se vrátím di Jičína ráda se sejdu 🙂 … Máte fb ?? Můj je Vendula Hanke(roz.Macháčová). :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
14.3.19 20:27

Ahoj holky 🙂 můžu se k vám přidat? Nikoho zde neznám :) Je mi 25 let a mám 1,5roku starou holčičku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.19 21:24

@gabival Ahoj, nevím jak holky, ale já jswm se s nimi zatím bohužel nesetkala. 😕 Bylo toho teď hodně, dojíždění do školy (Brna) a těhotenství tajy nemam úplně jednoduchý. Ale až sw malička narodí (což už bude snad každým dnem), tak bych Vás už konečně ráda poznala a vyrazila někam s kočárkem! 😊I počasí nám začíná docela přát!🌞 Ty jsi přímo z Nového Jičína?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
15.3.19 07:30

@martanetka
Chápu 🙂 tak paráda, to se budem těšit , ať si malá pospíší😁 🙂. Počasí je teď všelijaký, ale už se těším až bude tepleji ☺️. Jojo jsem, z Loučky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
15.3.19 21:58

@gabival ahojky já budu určitě ráda, můžu většinou kdykoliv záleží na domluve🙂. Klidně se můžeme spojit přes fb🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
15.3.19 22:46

@Lucie4B
Ahojky 🙂 také pomalu můžu kdykoliv, pokud nejsem na brigádě 😄 přes fb není problém, jsem tam jako Gabriela Valentová - na profilu mám takové fialové vlasy😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.7.19 08:32

Ahoj :mavam: jsem Hustopeč a mám dvouletého zlobivca :D nikoho tu neznám tak hledám někoho na pokec alespoň tady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
19.9.19 13:38

Ahoj, jsou tu nejake holky z NJ na pokec, kavu ci do herny s detmi. Mam dvouletaka a je mi 33. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama