Hledám kamarádku s dětma na kafe atd Ostrava Poruba

631
26.8.14 20:52

hledám kamaradku s dětma na kafe atd ostrava poruba

Hledám kamaradku s dětma na kafe atd ostrava poruba.je mi 24 let a mam dvě děti. jsem vdaná a už tady píšu po x té možná si mě budete některé pamatovat. většinou jsem se domlouvala ale nějak z toho nakonec sešlo. klidně i zítra bych šla ven pokud by bylo přijatelně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35545
26.8.14 21:43

A nechceš jen tak zjistit, kde je u vás MC a tam navázat kontakt? já takhle znám spoustu holek a je to fajn. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
26.8.14 21:54
@kozisek píše:
A nechceš jen tak zjistit, kde je u vás MC a tam navázat kontakt? já takhle znám spoustu holek a je to fajn. ;)

tam ja nechodím, parkrat jsem tam byla a nijak mě to tam nebere

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35545
26.8.14 21:56
@kamilka 23 píše:
tam ja nechodím, parkrat jsem tam byla a nijak mě to tam nebere

mě někdy také ne, ale jindy ano, tak zvaž ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74
26.8.14 22:09

ahoj mam 5ti leteho a ročního prcka je mi 24. A jsem z poruby rada zajdu ven:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
26.8.14 22:14
@Lucioza píše:
ahoj mam 5ti leteho a ročního prcka je mi 24. A jsem z poruby rada zajdu ven:-)

to budu moc rada a kde v porubě bydlíš? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74
26.8.14 22:16

Naproti mephacentru a ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
26.8.14 22:17
@Lucioza píše:
Naproti mephacentru a ty?

ja naproti intersparu :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74
26.8.14 22:18

Tak to je kousek :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
26.8.14 22:20
@Lucioza píše:
Tak to je kousek :)

to je, to je fajn :-) a chodíš někdy do moniky třeba? nebo nechystaš se třeba někdy do sparu nakoupit že bychom se sešli pokud by bylo přijatelně?:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
26.8.14 22:21
@kamilka 23 píše:
to je, to je fajn :-) a chodíš někdy do moniky třeba? nebo nechystaš se třeba někdy do sparu nakoupit že bychom se sešli pokud by bylo přijatelně?:-)

máš fb že bychom se domluvili třeba tam?:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74
26.8.14 22:27

Jj do moniky chodime je to tam fajn pro deti:-) https://www.facebook.com/…inka.pusinka tohle je muj fb

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
26.8.14 22:28
@Lucioza píše:
Jj do moniky chodime je to tam fajn pro deti:-) https://www.facebook.com/…inka.pusinka tohle je muj fb

ok my tam taky občas zajdem starší syn se tam vyřádí vždycky :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
26.8.14 22:29
@kamilka 23 píše:
ok my tam taky občas zajdem starší syn se tam vyřádí vždycky :-)

mužu si tě teda přidat na fb?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74
26.8.14 22:29

Jj je to tam fajn a od te doby co chodi i mladsi se tam libi i jemu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová