Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Hledám kamaradku s dětma na kafe atd ostrava poruba.je mi 24 let a mam dvě děti. jsem vdaná a už tady píšu po x té možná si mě budete některé pamatovat. většinou jsem se domlouvala ale nějak z toho nakonec sešlo. klidně i zítra bych šla ven pokud by bylo přijatelně
A nechceš jen tak zjistit, kde je u vás MC a tam navázat kontakt? já takhle znám spoustu holek a je to fajn. ![]()
@kozisek píše:
A nechceš jen tak zjistit, kde je u vás MC a tam navázat kontakt? já takhle znám spoustu holek a je to fajn.
tam ja nechodím, parkrat jsem tam byla a nijak mě to tam nebere
@kamilka 23 píše:
tam ja nechodím, parkrat jsem tam byla a nijak mě to tam nebere
mě někdy také ne, ale jindy ano, tak zvaž ![]()
ahoj mam 5ti leteho a ročního prcka je mi 24. A jsem z poruby rada zajdu ven:-)
@Lucioza píše:
ahoj mam 5ti leteho a ročního prcka je mi 24. A jsem z poruby rada zajdu ven:-)
to budu moc rada a kde v porubě bydlíš? ![]()
@Lucioza píše:
Naproti mephacentru a ty?
ja naproti intersparu ![]()
@Lucioza píše:
Tak to je kousek
to je, to je fajn
a chodíš někdy do moniky třeba? nebo nechystaš se třeba někdy do sparu nakoupit že bychom se sešli pokud by bylo přijatelně?:-)
@kamilka 23 píše:
to je, to je fajna chodíš někdy do moniky třeba? nebo nechystaš se třeba někdy do sparu nakoupit že bychom se sešli pokud by bylo přijatelně?:-)
máš fb že bychom se domluvili třeba tam?:-)
Jj do moniky chodime je to tam fajn pro deti:-) https://www.facebook.com/…inka.pusinka tohle je muj fb
@Lucioza píše:
Jj do moniky chodime je to tam fajn pro deti:-) https://www.facebook.com/…inka.pusinka tohle je muj fb
ok my tam taky občas zajdem starší syn se tam vyřádí vždycky ![]()
@kamilka 23 píše:
ok my tam taky občas zajdem starší syn se tam vyřádí vždycky
mužu si tě teda přidat na fb?
Jj je to tam fajn a od te doby co chodi i mladsi se tam libi i jemu ![]()