Hledám kamarádku v Brně a nejbližším okolí

39
20.9.16 12:51

Hledám kamarádku v Brně a nejbližším okolí

Ahojky, zdravím Vás všechny :)
Hledám kamarádku nejlépe z Brna. Je mi 25 let, i když na Moravě žiju už téměř 6 let, tak si mi stále nepodařilo podařit tu pravou kamarádku, se kterou bych se mohla dělit i chvíle, radosti, ale i starostí… Mám ráda procházky, výlety, posezení u dobrého kafča, nebo něčeho sladkého, ale i vínka. :) Ráda vyrazím ale i za kulturou - divadlo, kino, nebo koncert. :)
Mějte se krásně a budu se těšit na odpovědi. Adéla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1187
20.9.16 12:55

Ahoj :) až jsem zapřemýšlela jestli jsem to nepsala já :D :D taky jsem v Brně už 6 let a moc kamarádek tady nemám :) máme podobné zájmy akorát já k tomu mám ještě dvouletého lumpíka :) z které části Brna jsi? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39
20.9.16 12:56

Ahoj :D tak teďka jsi mne dobře rozesmála. :) jsem z Řečkovic, a ty? :) já jsem právě pracující človíček. :D ale to by nevadilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1187
20.9.16 13:00

Já ze Starého Lískovce takže trošku opačný konec města :D Ale klidně se někdy někde na půl cesty potkat můžeme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39
20.9.16 13:02

:D tak já pracuji v centru - kousek od Maliňáku, což je skro na půlce cesty. :) Nechceš napsat více do zpráv - věk atd.? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1845
20.9.16 17:37

Taky jsem z Lískovce, mám pětiletou dceru a pracuju v centru :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39
20.9.16 17:41
@lucik2011 píše:
Taky jsem z Lískovce, mám pětiletou dceru a pracuju v centru :-)

V kolik ti je? :) A kde v centru? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
404
20.9.16 23:26

Ahojky já sice nejsem z Brna ale jsem tam pečená vařená nejvíc kolem Grandu nebo Malinaku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1845
21.9.16 08:24

@aaduska16 35 a pracuju kousek od Svoboďáku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39
25.10.16 07:47

Holky, obnovuji diskuzi. ;)
A pro upřesnění - hledám prosím ideálně slečny, nebo ženy prozatím bez dětí… ;)
Děkuji. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
17.12.16 10:47

@aaduska16 ahojky, já mám sice dítě. Ale buď jsem v práci nebo s rodinou. Ráda bych chodila někam se odreagovat divadlo, sauna atd. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1845
17.12.16 18:27

@Zuza30 taky bych občas někam zašla bez dětí :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
17.12.16 22:20

@lucik2011 tak se můžeme na něčem domluvit :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová