Hledám kamarádku z Kladna a okolí

73
18.8.13 19:38

Hledám kamarádku z Kladna a okolí

Ahoj holky,

před nedávnem jsem se přistěhovala do Kladna a nikoho tu zatím příliš neznám. Mám půlročního syna a hledám maminku s přibližně starým dítětem. Chci hlavně najít parťáka pro prcka a pro sebe přítelkyni, která kromě aktivit s dětmi i ráda občas zajde večer třeba na víno, zaplavat si, do sauny.. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lo
6285
18.8.13 19:48

@Nicus:) Mám půlročního kluka, jsme z Kladna a konečně někdo, kdo je schopný jít ven jak s kočárkem, tak na vínko večer… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
18.8.13 19:51

Hurá! Píšu SZ :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
18.8.13 19:51

@Nicus Ahoj. Z jaké části Kladna jsi a kolik ti je?
Napiš sem, tam nás chodí nejvíc, i když ted o prázdninnách to tam trochu zmírá: https://www.emimino.cz/…nkovani/235/#…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
18.8.13 19:51
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
18.8.13 19:53

@jenny.fields ano to je pravda…třeba zrovna ty mi tam kdysi poradila pediatričku na Kladně a já tam chodím a jsme opravdu spokojená :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kytickabezpylu
18.8.13 19:55

Damy hlavne se vyhybejte castem svermov dubi a vrapice ja se na kladne narodila tak vim o cem mluvim

  • Citovat
  • Upravit
Lo
6285
18.8.13 19:56
@kytickabezpylu píše:
Damy hlavne se vyhybejte castem svermov dubi a vrapice ja se na kladne narodila tak vim o cem mluvim
:lol: tam vůbec nejezdím, já bydlím hned na kraji :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
18.8.13 19:58
@Lo píše:
@jenny.fields ano to je pravda…třeba zrovna ty mi tam kdysi poradila pediatričku na Kladně a já tam chodím a jsme opravdu spokojená :)
:palec:
Zrovna ted je 2,5 týdne v Albánii :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
18.8.13 19:59

Jenny, bydlím v Rozdělově. Díky za tip diskuzi :mavam: A pediatričku máme naštěstí skvělou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
18.8.13 20:00

@jenny.fields to se někdo má :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7251
18.8.13 20:40

Píšu SZ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3155
18.8.13 20:50

Ahoj :mavam: s @Lo už jsme si párkrát psaly ;) Já jsem taky z Kladna, sice tu už jse druhým rokem, ale pořád tu skoro nikoho neznám, mám taky kluka 6,5M je mi 28 a ráda půjdu jak s kočárkem, tak večer na vínko, kurna to druhé mi už pěkně chybí :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
18.8.13 20:53

@Lucienda1 Hele, mám nápad, napíšu SZ :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
18.8.13 20:58

Luciendo, tak asi půjdeš s náma někam na víno :-) 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová