Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Lachcinová ja mam 2 letyho raracha a v lednu cekame druhe ditko
No tak to máš dobrý furt budeš mít co dělat, teda já to mám po 4 letech a taky mám co dělat.
No to máš pravdu a kde bydlíš??? Někdy se můžeme sejít a seznámit rarachy. ![]()
Ahojky no původně jsme z vesce
máme tam do ted školku takže za tyden tam budeme mit každodenní cestu a ted bydlíme v Pavlovicích. ![]()
Já bydlím kousek od vesce a školku mám před pavlovicema. Chodíme do sluníčka takže tam jezdím skoro každý den.
Tak to je dobry, takže se takhle míjíme jo?
no určitě se můžem sejít, řekni jen kdy
Tak se můžeme sejít třeba v pondělí?? A mě to je jedno kde tak něco vymysli.
V pondeli jeste uvidim jak to zvladnu budou mi trhat moudraka rano.mas facebook at ti muzu dát vedet?
Ahojky, jmenuji se Veronika, je mi 25let, mám 19.měs. syna a také hledáme někoho na popovídání a hraní, nyní jsme v Hodkovicích, ale brzy se budeme stěhovat do Liberce do Rochlic, tak budeme rádi když budeme mít s kým chodit ven…atd
![]()