Hledám kamarádku z Liberce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3588
23.8.12 14:26

@Lachcinová ja mam 2 letyho raracha a v lednu cekame druhe ditko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.8.12 16:18

No tak to máš dobrý furt budeš mít co dělat, teda já to mám po 4 letech a taky mám co dělat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28
23.8.12 17:11

Ahojky já mám taky 5leteho syna tak to by si rozuměli :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.12 09:47

No to máš pravdu a kde bydlíš??? Někdy se můžeme sejít a seznámit rarachy. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28
24.8.12 10:28

Ahojky no původně jsme z vesce :-))máme tam do ted školku takže za tyden tam budeme mit každodenní cestu a ted bydlíme v Pavlovicích. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.12 10:31

Já bydlím kousek od vesce a školku mám před pavlovicema. Chodíme do sluníčka takže tam jezdím skoro každý den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28
25.8.12 08:00

Tak to je dobry, takže se takhle míjíme jo? :D no určitě se můžem sejít, řekni jen kdy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.12 08:59

Tak se můžeme sejít třeba v pondělí?? A mě to je jedno kde tak něco vymysli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28
25.8.12 15:48

V pondeli jeste uvidim jak to zvladnu budou mi trhat moudraka rano.mas facebook at ti muzu dát vedet?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.12 16:35

Jasně Jarča Dardová

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 19:50

Ahojky, jmenuji se Veronika, je mi 25let, mám 19.měs. syna a také hledáme někoho na popovídání a hraní, nyní jsme v Hodkovicích, ale brzy se budeme stěhovat do Liberce do Rochlic, tak budeme rádi když budeme mít s kým chodit ven…atd :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová