Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky, nenajde se tu nějaká maminka, která by s námi někam zašla na prochajdu, na hřiště , Kubíčkovi je 16 měsíců..jsme s čívic, většinou jsme doma, nebo jezdíme do města a ve směs bloumáme sami..jsem tu sice delší dobu,ale kamarádky mi zatím chybí a teďasi nejvíc ![]()
@markysek82 Ahoj. Já jsem taky z Čívic
mám 3 letého raracha, tak se někdy můžeme sejít na hřišti ![]()
@markysek82 píše:
@Alex160509 dobře tak se můžem domluvit a někdy se tam sejít
Ok
Většinou tam chodíme dopolko kolem půl 10 a odpolko tak kolem 4. Až budeš chtít, tak se ozvi…