Hledám kamarádku z Pardubic - jsem v 7. měsíci těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
166
31.5.12 12:09

Ahojky, nenajde se tu nějaká maminka, která by s námi někam zašla na prochajdu, na hřiště , Kubíčkovi je 16 měsíců..jsme s čívic, většinou jsme doma, nebo jezdíme do města a ve směs bloumáme sami..jsem tu sice delší dobu,ale kamarádky mi zatím chybí a teďasi nejvíc :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2591
31.5.12 13:12

@markysek82 Ahoj. Já jsem taky z Čívic :) mám 3 letého raracha, tak se někdy můžeme sejít na hřišti ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
166
1.6.12 17:22

@Alex160509 dobře tak se můžem domluvit a někdy se tam sejít :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2591
2.6.12 08:36
@markysek82 píše:
@Alex160509 dobře tak se můžem domluvit a někdy se tam sejít :D

Ok :-) Většinou tam chodíme dopolko kolem půl 10 a odpolko tak kolem 4. Až budeš chtít, tak se ozvi…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová