Maminky - Zdiby, Praha 8, 9

Napsat příspěvek
Velikost písma:
206
11.11.15 19:10

Pokud se holky neco nezmění tak v patek ta cukrárna platí :P 11°° sraz…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5644
11.11.15 19:29

@rendaa 8) super, nejaky poznavaci znameni? ikdyz ono tam asi moc lidi nebyva co? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
206
12.11.15 12:55

kávička

@bellezza …asi tam moc lidi nebude a taky dvě ženský s dvěma holčičkami taky ne :lol: snad se poznáme :-! Napis mi jmeno a číslo do sz :-) Renata :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
206
18.11.15 13:32

:lol: Holky:,druhý pokus… ;) Pokud budete chtít v pátek bude sraz v cukrarne v 11,když tak pisnete kdo přijde :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5644
18.11.15 14:18

@rendaa ja se hlasim ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.11.15 14:40

Já na 90% také :) i když je to od nás koukám už kousek dál, asi se přiblížíme autem :D je to ta cukrárna v Průběžné joo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
206
18.11.15 21:54

Bellezza, ;) kimkulka ;) počítám s vámi, jinak cukrárna je jedina a to na Průběžné :* a my taky pojedem autem, ono se to v tomto počasí jinak nedá, tak možná v létě :P kdyby se něco delo dejte vědět :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
206
20.11.15 08:37

Ahoj holky :) dnešek platí…budeme se těšit :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
20.11.15 09:31

Budem tam :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5644
20.11.15 09:56

My tez ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
23.11.15 14:25

Tak jak bylo v cukrarne. Ja bohuzel nebyla ve Zdibech, tak pokud to nekdy budete chtit zopakovat dejte vedet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
23.3.17 16:36

Ahoj hledám maminku na kočárkování v Praze 8-Bohnicích a okolí :) ja 27 roční aktivní maminka a 3 měsiční Elinka :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová