Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Pokud se holky neco nezmění tak v patek ta cukrárna platí
11°° sraz…
@rendaa
super, nejaky poznavaci znameni? ikdyz ono tam asi moc lidi nebyva co? ![]()
@bellezza …asi tam moc lidi nebude a taky dvě ženský s dvěma holčičkami taky ne
snad se poznáme
Napis mi jmeno a číslo do sz
Renata ![]()
Holky:,druhý pokus…
Pokud budete chtít v pátek bude sraz v cukrarne v 11,když tak pisnete kdo přijde ![]()
Já na 90% také
i když je to od nás koukám už kousek dál, asi se přiblížíme autem
je to ta cukrárna v Průběžné joo?
Bellezza,
kimkulka
počítám s vámi, jinak cukrárna je jedina a to na Průběžné
a my taky pojedem autem, ono se to v tomto počasí jinak nedá, tak možná v létě
kdyby se něco delo dejte vědět ![]()
Tak jak bylo v cukrarne. Ja bohuzel nebyla ve Zdibech, tak pokud to nekdy budete chtit zopakovat dejte vedet.
Ahoj hledám maminku na kočárkování v Praze 8-Bohnicích a okolí
ja 27 roční aktivní maminka a 3 měsiční Elinka ![]()