Hledáme kamarádky maminky Olomouc, dcera bude mít 2 roky :)

424
31.1.14 10:10

Hledáme kamarádky maminky Olomouc, dcera bude mít 2 roky :)

Ahoj holky :mavam:

hledám nějakou kamarádku maminku z Olomouce, na společné procházky, atd.
Jsem tu sice rok přestěhovaná, ale věčně sama :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22
31.1.14 10:18

@Elen.Lenka ahoj :-) zrovna včera jsem tu hledala nějakou aktuální diskusi. Mám 11 měsíčního chlapečka a ráda bych potkala nějakou maminku na trajdání s kočárkem, pokec, kafčo. Bydlíme kousíček od Olmika - pokud to teda nevadí. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
424
31.1.14 10:20

@Mates31

Jéé super, ahoj :-) píši OZ :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
257
31.1.14 10:31

Ahoj, jestli se ještě můžu přidat…taky jsem přistěhovaná, rok a půl, máme 15měsíčního chlapečka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
424
31.1.14 10:32

@ousk1

No super, tak můžeme udělat pořádný babinec :-)
Také píšu OZ :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22
31.1.14 10:48

@ousk1 ahooj :-) zdravím :-) odkud jsi ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
75
1.2.14 16:18

Holky, taky zdarvím! Mám 14 měsíční holčičku…můžeme se někdy přidat? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
424
1.2.14 17:47

@verulinka2

Ahoj :mavam:
budeme jen a jen rády :-) píši zprávu :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22
2.2.14 10:31

@Verulinka ahoj :-) souhlasím s Elen. Lenka Určitě se k nám připoj :-)budeme rády

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
63
14.2.14 21:04

Ahoj holky, nezkoušely jste některá fittmami cvičení s kočarkama?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4138
3.4.14 22:10

Holky žije to tu??? Mi sice nejsme přímo z olomouce ale 15km od. ale nedělá mi problém přifrčet busem :pankac: Dcerce budouu v květnu 2 roky, a hledám někoho kdo se třeba zajímá o zdravou výživu, nošení v šátku/nosítku a podobný zájmy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6538
3.4.14 23:24

@pralalinka ahoj, já se někdy ráda na procházku sejdu, i když nejsem žádná extra alternátorka, prcky občas nosím (používám Manducu vyloženě pro účely transportu) a o zdravou výživu se zajímám, tak nějak všeho s mírou. Ale ráda se i přiučím:-) Tak kdybys někdy chtěla, můžem vyrazit, mám 2 kluky (ten mladší bude mít v srpnu 2 roky, starší 5) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
896
22.8.14 11:19

Ahoj holky…nedávno jsme se přistěhovali a hledám maminky na procházky, pokec…mám 3 letého syna a 10 letého. Bydlím na Neředíně. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6538
22.8.14 11:55

@Peťanka ahoj, mám 5ti a 2 letého a ráda se někdy projdu :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
896
22.8.14 13:51

Ahoj tak to jsem ráda…dáme si vědět. :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová