Hlídání (chůva) v okolí Benešova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikiamartina
Nováček 7 příspěvků 01.03.19 21:01
Hlídání (chůva) v okolí Benešova

Ahoj ženy,
nevíte náhodou o někom ověřeném na občasné hlídání mé 14ti měsíční dcerky? Jednalo by se o hlídání, když potřebuji k doktorovi, kadeřnici, případně občasné večerní hlídání, když máme možnost někam vyrazit s přítelem. Bohužel nemám vůbec žádnou možnost hlídání, přítel je pracovně dost vytížen a to nemluvím o tom, že co je dcerka na světě, nikde jsme spolu nebyli :-( Vzhledem k tomu, že bych paní (slečně) svěřila to nejdražší co mám - svou dceru a šlo by o hlídání u nás doma, chci jen někoho ověřeného, na doporučení. Bojím se sáhnout po někom cizím z internetu :-( Moc děkuji za případné doporučení.

Reakce:
Jana-86
Stálice 72 příspěvků 01.03.19 21:27

Bohužel neporadím v tomto případě, ale rovněž řeším něco podobného. Možná zkusím risknout nějakou paní z hlidacek.cz na občasné hlídání naší malé dcerky. Nemáte v okolí třeba večerní/noční školku nebo jesle?

Pocahonta
Kecalka 376 příspěvků 01.03.19 21:55

A co třeba nějaká kamarádka či známá? Kde přesně bydlíte?

Dunkey
Povídálka 29 příspěvků 01.03.19 23:01

@nikiamartina Zdravim, a odkud presne jste? Treba bychom se mohly domluvit ;)

nikiamartina
Nováček 7 příspěvků 02.03.19 07:51

Večerní školku tady nemáme nebo o ní teda alespoň nevím :lol: Na Hllidacky.cz jsem taky koukala, ale to je přesně to čeho se bojím, někdo uplně cizí :? Kamarádky je mi právě hloupé stále otravovat a mají taky své malé děti, tak to taky není jednoduché :think: Jinak jsem z Votic.

Pocahonta
Kecalka 376 příspěvků 02.03.19 09:48

Aha, Votice, tak to není zrovna úplně nejblíže Benešovu. Já mám dvě malé děti - holka 4 roky a klučík 21M, tak bych třeba jednou za čas mohla i zaskočit. Jsem pojízdná a bydlím v Benešově. Klidně můžete napsat SZ.

Váš příspěvek
Reklama