Reklama

Hodnota HCG po revizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.09.09 19:23
Hodnota HCG po revizi

Ahojky, snad se najde někdo, kdo poradí, či má zkušenost. Zajímalo by mě, zda se po revizi v počátcích těhu ( 5 - 8 tt ) drží ještě nějakou dobu hladina HCG v krvi. Tedy přesněji za jak dlouho po přerušení je to ještě schopen zachytit test z moči? Setkal jste se s tím někdo?

Přečtěte si článek: HCG po potratu: Může test ukazovat dvě čárky?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Jitka L.
Extra třída :D 10461 příspěvků 05.09.09 19:28

Ahoj, mně dělali kontrolní odběr krve 3 týdny po revizi a už byl negativní, byla jsem v 8. týdnu.
U druhého potratu dělali odběr asi po týdnu (ale to nebyla revize nutná) - micropotrat v 5. týdnu a v krev už byla negativní.

Pro jistotu se zeptej lékaře, držím palce aby bylo líp…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.09 21:52

Ahoj, tak asi moc neporadím,ale resím stejnou otazku ,ja byla na revizi v 10tt na konci kvetna 09 a jeste ted mam na testech slaboučké stínky //- nejsou videt hned na 1.pohled, ale jsou tam…a to i na mamatestu, který jsem mela vždy krasně bílý
Tak už se mi to nezda uplne normal a chystam se radeji na kontrolu-taky by mě zajímalo zda jste se s tím nekdo po takové době setkal?
Krásný večer,
 L.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 05.09.09 21:54

ahoj - no anonymní - a to jsi jako už mezitím měla testy na hcg negativní? a teď ho máš pozitivní? to bys mohla být těhule :wink: , jinak se mi to móc nezdá, a určitě bych si zašla za svých gynekologem pro radu a hlavně na krev

hodně štěstí oběma :D

Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.09.09 22:45

Souhlasím, určo bych si to být tebou ověřila. Tak moje situace je ta, že dnes je to přesně 4 týdny od revize v 6-7tt. MS se zatím nedostavila, což je samozřejmě pochopitelné - vím, že má dojít do 4-6 týdnů. Jenže já si jsem skoro na stopro jistá, že kolem 14 dne proběhla ovulace, potvrdila mi to i v tu dobu gynekoložka. A já měla vždy cykly naprosto pravidelné - 28 dnů. S přítelem jsme dodržely 3 týdenní „celibát“ a poté se tulili jen jednou, tak snad je to nepravděpodobné, ale pochopitelně se bojím, asi by nebylo správné tak brzo otěhotnět. Hryže mě svědomí, ale já si byla jistá, že ovulka proběhla a bylo to v poho. Jenže už 3 den mám teď strašně citlivá prsa, nemohu ani spát v noci na břiše. A četla jsem tu diskuzi, kde holky citlivům prsům přisuzovaly jednoznačně těhu, tak mě to vyplašilo. :?

harpyje
Extra třída :D 10669 příspěvků 05.09.09 23:28

Nattally - ahoj , s potraty mám bohužel bohaté zkušenosti. už před časem jsem v podobne diskuzi přispívala.
z mé zkušenosti a ze zkušenosti mé gynekoložky: měsíc po revizi JE možné, že hcg je ještě pozitivní díky předchozímu těhotenství - ono záleží natom, jak dlouho miminko prosperovalo - tedy nejen v kterem tydnu jsi potratila, ale do kdy HCG rostlo - prsotš jen , je to možné. taky zaleži na tvem telo, kazdemu klesá hcg jinak rychle.

a za b) - kdybys byla těhotná - vůbec na tom není nic špatného- spoustu lidí otěhotní v šestinedělí po časném potratu- nedělej si z toho hlavu - pokud by to tak v tvém příapadě bylo, prostě se raduj ! :-) vůbec nic by se nedělo, kdybys ted otěhotněla :-)

napiš jak ty dvě čárky pokračují

har.

Natally
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 05.09.09 23:35

Ježíš, děkuju, já jak jsem začla číst, tak jsem se právě lekla, že mi chceš napsat, že je to špatné - tedy kdybych byla těhu. Tak vím, že to není ideální - všude jsem četla strašení, že tak brzo hrozí, téměř jistý opětovný potrat. Ale tak uvidím, třebas MS dorazí a plaším zbytečně.

harpyje
Extra třída :D 10669 příspěvků 06.09.09 10:44

Natally takhle se to říkalo spíš dříve. Tedy myslím, že dřív ten názor převládal - dneska gynekologové spíš říkají, že to vliv nemá a je jedno jestli otěhotníš v šestinedělí po časném potratu - prostě léty praxe se to zřejmě nepotvrdilo…

svagrová takto otěhotněla a narodilo se jí dítě po bezproblémovém těhotenství - jen zpětně říkala, že neměla termín podle poslední menstruace a lékaře to mátlo :-) Moje gynekoložka mi též doporučovala počkat jeden cyklus čistě z praktických důvodů, at se ví poslední MS- na muj přímý dotaz mi řekla, že otěhotnění v šestinedělí po časném potratu vliv na další těhotenství nemá. (Několik mých kamarádek mi říkalo, že se od svých gyn. dozvědělo totéž)

Určitě se pak ozvi - zajímá mne , jak to bude u tebe…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.09 14:07

Ahoj, dekuju za odpoved!Pro upřesnění od revize, která proběhla na konci kvetna jsem Tt prave nemela negativní- 1.mesic po revizi jsem netestovala- dodrzeli jsme sestinedelí, snažíme se od července a od te doby pořad slebe pozitivní test- 2./ je opravdu slaboučka, ale zaraží me to po takové době a hlavne u mamatestu- ten mi před tím, než jsem otehotnela nikdy čarky ani nestinoval a yl sněhově bílý, po revizi mi ríkali že je vše Ok.a vše proběhlo bez kompilkací, ale po takové době od revize si myslím, že by snad Hcg mělo být už uplně pryč..no nevím-ted cekam na MS a pak zajdu k lékaři pro jistotu…
Jinak MS mezitím normálně probíhá- tedy těhotenství je bohužel vyloučeno :)
Natally- jinak moc držím palečky, aby to těhu bylo-případně pokud ne ted tak co nejdrive!Urcite se niceho neboj!me každý říkal neco jiného, měla jsem čekat min.3 MS, ale počkali jsem do 1.ta byla v pořadku a začli jsme a pokud by se zadarilo byla bych jedine rada- je tady spoustu holek co otehotneli hned a vše je Ok. - myslím, že na tom tolik nezáleží TAK HODNE STESTICKA!

Avel
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 06.09.09 18:14

Já prodělala potrat(následek nehody,byla jsme 11tt) a jelikož jsme byla ještě víc než týden v nemocnici,kon­trolovali,zda HCG postupně klesá,uplně zmizlo skoro až za 4 týdny,proto si myslím že je v pořádku že i po revizi je pozitivní TT a vím o holce co jí HCG mizelo i déle

Suzan
Nováček 2 příspěvky 06.09.09 20:34
Suzan
  • tak už jsem registrovaná :D
    Ahoj Avelko,díky za info, ja prave slyšela taky, že to může trvat i déle, ale 3 mesice už mi prijde dost, ale možná to ma opravdu každý jinak a u mě to jde zrovna proste hodne pomalu…
    Krasný večer Všem,S.

Avel
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 06.09.09 21:16
Re: Suzan
Suzan píše:
  • tak už jsem registrovaná :D
    Ahoj Avelko,díky za info, ja prave slyšela taky, že to může trvat i déle, ale 3 mesice už mi prijde dost, ale možná to ma opravdu každý jinak a u mě to jde zrovna proste hodne pomalu…
    Krasný večer Všem,S.

Suzan,já například vylučuji HCG do moči tak málo,že u mne byl test při prokázaném těhu původně z dvojkama(jedno to vzdalo a zaniklo a zůstal jen Jurulka) ještě 21 den od oplodnění(je to po IVF)stále totál negativní a slabej stím o dva dny později.

Takže asi to má každý trochu jinak.No ale 3 měsíce je dost,takže bud se znova zadařilo(kéž by) a nebo můžeš mít neškodnou cystu,která taky dokáže dělat falešné testy.

Suzan
Nováček 2 příspěvky 07.09.09 16:59

Avelko kéž by, ale protože jsem mela stínek i minulý mesic a taky jsem pořad doufala- ted už nedoufam a bojim se, že to bude spis ta cysta nebo neco takového- no uvidime…ted cekam na MS a pak zajdu k doktorovi…

A ted jsi tedy tehu?- jestli se můžu zeptat?opatruj se a krasný den S.

ivuška
Kecalka 107 příspěvků 21.09.09 13:13
HCG

Ahoj děvčátka! Já měla revizi po zamlklém těhotenství, 10 týden odumřelo a teprve v 17 týdnu pan doktor zjistil, 3.září 2009 tedy před 18dny. Byla jsem minulý týden na Hcg (bylo to 15 dní po revizi a Hcg bylo 72,8, tak nevím jestli to je hodně nebo málo. Ale když mi zjišťovali těhotenství, tak jsem asi ve 4tt měla 666 Hcg, tak to asi moc není. Byla jsem i na ultrazvuku a vše je uvnitř čisté. Ještě před 2 dny jsem slabě krvácela a teď mám takový žlutý výtok, někdy normálně cítím, jak to ze mě malinko teče, nevím co to je? Ale myslím si, že se čistím. My tak pomalinku zanem po první menstruaci sexovat a uvidíme jestli se povede, rozhodně na to nebudem tlačit a uvidíme. Všem přeji hodně štěstíčka (já slyšela, že žena neotěhotní, pokud nemá Hcg pod 10)

ivuška
Kecalka 107 příspěvků 12.10.09 15:36

Dnes jsem 39 dní po revizi a HCG je 18, 4 (15 dní po revizi bylo 72,8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >