Homeopat na Severní Moravě

Anonymni
14.6.08 14:26

Homeopat na Severní Moravě

Holky, prosím Vás, můj maličký bojuje s atopickým ekzémem. Ráda bych vyzkoušela homeopatii. Pokud jste některá z Ostravy,Opavy, Havířova, Frýdku-Místku, Rožnova pod Radhoštěm, a blízkého okolí, a máte dobrou zkušenost s homeopatem, byla bych vděčná, pokud byste mi napsali kde ho najít. Samozřejmě jen homeopata MuDr. Mimochodem, pomohl některým z Vás, nebo Vašim dětem homeopat konkrétně s atopickým ekzémem?
Díky Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.6.08 16:49

Ahoj, tohle mě zaujalo, protože mě začla homeopatická léčba zajímat čím dál víc…hlavně když vidím, jak jsou doktoři zoufalí, když mi je něco v těhotenství a nechcou pro „jistotu“ ničím léčit. Ono si pak člověk začne říkat čím vlastně léčí sebe a případně své děti…ono neodsuzuji klasickou medicínu, ale myslím si že i normální doktoři by se měli zajímat o alternat. medicínu.

Takže jsem začla hledat a našla tyhle stránky: http://www.vilcakul.estranky.cz/…am-homeopatu
http://www.boiron.cz/lekari.php#…

Snad pomůžou, osobní zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
8566
14.6.08 20:27

Vím, že v Českém Těšíně ordinuje MUDr Pašanda, vím, že si jej lidé chválí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
15.6.08 22:11

V Ostravě chodíme k Mudr. Formánkové. S AE má velmi dobré výsledky, ale bohužel to chce i hodně upravit stravu. Objednací lhůty má 3 měsíce :-(

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
16.6.08 13:19

Ahoj. My chodime s ekzemem ke zminovanemu Paszandovi a vysledky mame dobre. Ondra je de facto uz bez ekzemu, sem tam mu obcas nekde neco vyrasi. Trvalo to vic jak pul roku, nez to bylo dobre, ale to je u homeopatie normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.6.08 16:45

Díky moc, holky, vyzkouším to.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
machalica
19.7.12 22:08

rada

Ahoj. skúšala si Tradičnú Čínsku medicínu? Ak nie, tak Ti viem poradiť, ak máš záujem. Oľga

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama