Horečka týden po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 13:48
Horečka týden po ovulaci

Ahoj holky,

omlouvám se, pokud zakládám duplicitní téma, ale včera jsem hledala a nenašla odpověď na mou otázku…

Jde o to, že jsem přibližně 7 nebo 8 DPO. Nevím to jistě, ale minulou sobotu jsem měla své typické příznaky ovu, v neděli byla čárka na ovu testu slabší, než kontrolní a další dny slábla, předtím jsem netestovala, protože jsem očekávala ovu tak o tři dny déle. No ale o co mi jde, od pátku je mi zle, bolest v krku, kašel, včera horečka 39°C. Vzala jsem si paralen a v lékarně jsem se poptala na něco pro těhotné, tak mi paní dala Stopkašel a Septofort. Chci se zeptat, pokud bych byla těhotná, může tenhle stav nějak ovlivnit plod? Respektive se ptám, zda s tímto máte některá zkušenosti? Zítra půjdu k doktorovi, tak předpokládám, že dostanu nějaké léky, asi bych se mu o případném těhotenství měla zmínit, že?

Děkuji všem :kytka:

Reakce:
kubikuli
Kecalka 113 příspěvků 28.09.14 13:58

Měla jsem úplně stejné příznaky, zhruba podobně po ovulaci, ale ještě jsem netušila, že jaksi miminko je na cestě :-) Byli jsme zrovna na horách, lyžovali jsme a podobně, takže krom Paralenu jsem to v podstatě přechodila :-D a všechno v pohodě.

Jaina69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 14:00

@kubikuli
Díky za zprávu, já si nechci dělat žádné velké naděje, abych nebyla zklamaná, spíš mám strach, že pokud by tam mimčo bylo, tak aby se mi nemohlo něco stát. Na druhou stranu si říkám, že pokud by bylo něco špatně, tak odejde nejspíš s MS.

Jaina69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 14:01

Už nejsem anonymní, tak nevadí :D

Lentilkaa2
Kecalka 165 příspěvků 4 inzeráty 28.09.14 14:03

Ja mela take podobne priznaky:-) Rikala jsem si, ze je divne, ze bych byla nemocna, jen tak neco me neskoli. Lecila jsem se jen zazvorovym cajem a ovocem bohatym na vit C. Drzim palecky :kytka:

kubikuli
Kecalka 113 příspěvků 28.09.14 14:05

Já jsem si pak právě říkala, že je to možná reakce na to těhotenství… já totiž nebyla nemocná několik let :-D najednou teplota, bolest v krku, všechno mě bolelo.. za tři dny po všem a bylo to tam :srdce:

Příspěvek upraven 28.09.14 v 14:06

kubikuli
Kecalka 113 příspěvků 28.09.14 14:05

@Jaina69 A taky držím palečky :hug:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 28.09.14 14:08

Yslimze teplota 39uz je dost.
Ja u obou tehu mela zvysenou ale max 37,5

Jaina69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 14:29

@Lentilkaa2 @kubikuli
Děkuji holky :-)

@luciekal
No já horečku měla jen včera, dnes už mám zas pod 37. Ale jde mi spíš o to, zda by to potenciálnimu miminku mohlo ublížit.

AnastazieB
Echt Kelišová 8545 příspěvků 28.09.14 14:30

Po ovulaci se začínají dělit buňky a putovat vejcovodem. Nejsou nijak spojené s matkou, takže léky můžeš brát jaké chceš. Pokud by je horečka nějak negativně ovlivnila, dělit se přestanou a dostaneš MS. Takže na téhle úrovni přemýšlet je úplně zbytečné ;)

Jaina69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 14:31

@AnastazieB
Díky za radu :-)

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 28.09.14 14:31

@Jaina69 kdyz si tehotna tak teplota do 38 max je ok.
Pak vim ze se ma vyhledat lekar ale ty to nevis tak bych to nechala byt.
7-8dpo je jeste brzy na vse

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >