Reklama

Hormonální antikoncepce nebo tělísko nebo...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 02.12.17 20:56
Hormonální antikoncepce nebo tělísko nebo...?

Ahoj holky, jsem tři týdny po porodu a začínám přemýšlet o tom, jak se po šestinedělí chránit… Nikdy jsem do sebe necpala nic hormonálního, nějak nejsem zastánce tohoto způsobu ochrany, podle mě to huntuje tělo. Teď jsem o tom ale začala přemýšlet, na jednu stranu jsou totiž prášky spolehlivé, i když nevím, jak by na ně moje tělo reagovalo…Nebo mě napadlo nehormonální tělísko. Máte s ním nějaké zkušenosti? Nebo vás napadá úplně nějaká jiná SPOLEHLIVÁ antikoncepční metoda? (ne abstinence :lol: :lol: )…R.

Reklama

Reakce:

AliTad
Kelišová 5277 příspěvků 02.12.17 21:25

@robatko23 Kondom, stejně spolehlivý je údajně Pharmatex.

zuza92
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 02.12.17 21:30

Používám pharmatex. HA nemůžu ze zdr. důvodů.

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 02.12.17 21:48
@zuza92 píše:
Používám pharmatex. HA nemůžu ze zdr. důvodů.

Takový jeden pharmatex mi teď spinká v postýlce. :lol: :lol: I když se přiznám, že trochu i mou vinou…každopádně mi nedělal dobře, strašně mě pálil a bylo to nepohodlné, stejně tak jako kondomy. Nedají se používat věčně…

zuza92
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 02.12.17 21:58

@robatko23 nestraš :D. My skoro 2 roky a zatim dobrý :D. Je pravda, že mi chybí taková ta spontálnost, ale tělísko nechci a spoléhat se na přerušování taky ne. Na nic jiného jsem nenarazila.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 3 inzeráty 02.12.17 22:18

@robatko23 Mě taky pálil Pharmatex. Skončila jsem u nehormonálního tělíska, myslím se stříbrem. Mám ho pár měsíců, ale pořád kojím a nemám MS, tak ti moc neporadím. Ale příště bych na něj asi tak nespěchala, týden po zavedení mě bolel podbřišek, jako bych měla dostat MS.

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 02.12.17 22:20
@robatko23 píše:
Takový jeden pharmatex mi teď spinká v postýlce. :lol: :lol: I když se přiznám, že trochu i mou vinou…každopádně mi nedělal dobře, strašně mě pálil a bylo to nepohodlné, stejně tak jako kondomy. Nedají se používat věčně…

Proč se nedají používat věčně?

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 03.12.17 03:58
@Wani píše:
Proč se nedají používat věčně?

Myslím kvůli té pohodlnosti :)

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 03.12.17 22:48

Po porodu sem chtela hned telisko, ale z duvodu CS se muselo cekat a pak se cekalo na ms, mam nehormonalni telisko od dvou let dcery. Ted ji byly 4 roky a nemam zadne potize, naprosta spokojenost :palec:

Mia666
Stálice 52 příspěvků 6 inzerátů 06.12.17 13:38

Já jsem si po šestinedělí nechala zavést tělísko Mirenu, která se může i při kojení. Jakmile jsem ukončila kojení, moje pleť se tak zhoršila až hrůza. Spousta holek to už tady taky psala. Navíc ten pocit, že mám něco v sobě mi taky nedělal dobře a byla jsem 2× na zkrácení vláken, protože manželovi vadily při styku. Takže šla po roce ven a rok mi trvalo než sem dala pleť do pořádku. Vybrali jsem nízkou hormonální antikoncepci, protože jiné ochraně nevěřím a třetí dítko už nechceme.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >