Hubnutí - co k obědu?

Anonymní
14.3.21 12:54

Hubnutí a obědy

Zdravím,
Potřebovala bych radu. Snažím se zbavit tuku (hlavně bříško a boky) vím, že tuku se zbavuji celkově a cvičím jen krátce (asi 2 týdny 30 minut cardio+30minut hula hoop+víc pohybu denně), takže mě nepřekvapuje, že to ještě není vidět. každopádně zajímal by mě váš jídelníček. Snažím se jíst zdravě, ale bohužel je mi 19 let, takže stále bydlím u rodičů, což znamená, že obědy nemohu dodržovat na zdravé bázi. Dělají se u nás klasicky knedlíky s omáčkou, smažený věci atd. Moji rodiče by rozhodně netolerovali, kdybych odmítala jist tyto obědy a nahrazovala si je zdravější verzí. Už takto mi vyčítají zbytek jídel za den.
Moc by mě zajímalo, jestli je možné zbavit se bříška, i když obědy budou takto nezdravé.
Děkuji za Vaše názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14141
14.3.21 12:57

Nepotesim te. Bricho je hlavne o jidle :think:
Mela jsem pred lety obdobny problem. Jakmile jsem se osamostatnila, dala jsem dolu jen zmenou jidelnicku 10 kg do pul roku. Jojo, nekdy rodice svym detem nevedomne ublizuji :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1252
14.3.21 12:57

Možné to je. Doporučuji zapisovat si jídlo do kalorickych tabulek. Zjistila jsem, že je důležité také množství jídla. Případně ostatní jídla během dne úprav tak, aby to to vyšlo správně i na živiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
14.3.21 12:58

Množství.
Potřebuješ kalorický deficit, ne nutně quinou s tofu k obědu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5012
14.3.21 13:09

Můžeš mít takové obědy dva denně a není problém zhubnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
14.3.21 13:29

Pohlídej si, abys měla výdej větší než příjem a poměr živin. Pak to půjde i s omáčkou k obědu ;) Taky jsem dneska měla k obědu kuře na paprice s knedlíkem a jsem v procesu „odbábovkování“… Navíc když bych si to zakazovala, dopadlo by to ve finále hůř, než když si trochu a bez výčitek dám :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2127
14.3.21 13:40

Potvrzuji předchozí, záleží na množství. Já jsem zhubnul (a nyní to již skoro 4 roky udržuji) na (částečně) nezdravém jídle, chce to ovšem si dát k obědu jeden plátek knedlíku, kopeček (zmrzlinový) bramborového salátu ap. Podle mne je jedním z důvodu jojo efektu to, že lidé přejdou ze zdravého na dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
14.3.21 13:53

Já osobně bych jen ke každému takovému jidlu dala hromádku zeleniny a když to třeba vykompenzuješ přes den něčím jiným, tak si myslím, že je to v pohodě. Kor v tomhle věku. Já jsem před prvním těhotenství zhubla 20kg a dávala jsem si vesměs normální obědy. Jen jsem snědla třeba jen jeden nebo 2 knedlíky a zeleninu klidně bokem i ke guláši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat